Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

670 km, jazda zgodna z przepisami. No może 15, 20 km więcej. Warszawa - Ojców - Warszawa bocznymi drogami. Wskazanie 10,0 l/100km, faktyczne ok. 11 l/100 km.

STI 08.


Ciekawe jest to, że w mieście zaniża, pokazuje 15 l/100 km a jest 16, na autostradach pokazuje 12, a przy tankowaniu wychodzi 10,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie spalanie z komputera 10 k km STi 13,8l. 80% jazda po mieście, reszta to jakieś małe trasy + kilka wypadów na tor.

Ayu, stoisz w korkach czy masz taki system (godziny) pracy, że w miarę je omijasz?

Tryb I czy raczej eSy

Edytowane przez WuWertus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0x

Benzyna 10 litrów

Lpg 12 litrów

Wartości średnie, czasem mniej czasem trochę więcej

.

 

Zbyszek , a ile spalił ci Forester na ostatniej wyprawie na hołdzie i Kambodży ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, ale po wymianie KS spalanie radykalnie się zmieniło... Wcześniej od pełnego baku do rezerwy miałem jakieś - 300km, teraz zrobiłem 400km... jak zatankuje pod korek w piątek to sprawdzę ile dokładnie- a prowadzę precyzyjne statystyki każdego tankowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wyliczenie z typeR przed postawianiem do garażu - 12.9l/100km

Legacy 2.0 lpg - 13,3 l/100km

 

I ciekawostka - ostatnie 5 dni jeździłem Audi RS6 C5 czyli mocarne V8 biturbo - moje średnie spalanie w jeździe mieszanej to 14,6 litra  :D Choć ekonomicznym tego auta się nazwać nie da, przy 130km/h w trasie pali 13.5l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I ciekawostka - ostatnie 5 dni jeździłem Audi RS6 C5

 

Wiadomo, że przy takiej furce spalanie jest sprawą drugorzędną, ale ciekawostka fajna. Ile razy z kimś rozmawiałem to twierdzili, że ciężko nim zejść poniżej 18l. A 20-22 to spalanie wcale bez specjalnego butowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...