Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Bielsko - Kielce 1,5h 20l/100km... :shock: Pełna bomba :!:

 

Pozdrawiam

 

Dyzio_d- z Bielska w którąkolwiek stronę da się jechać pełną bombą?? Tam są dziesiątki fotoradarów!! :shock: (przynajmniej na trasie do Katowic tak jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lodzi na Mazury i teraz tu na miejscu, troche ponad 1'000 km, 4 osoby na pokladzie i w drodze 'na' masa bagazy, starajac sie trzymac predkosci rzedu 100 - 130 km/h - troche ponad 2,7 baku. Kumpel starym Mondeo z TD zrobil niemal to samo (no moze ze 200 km mniej) i raz tankowal :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielsko - Kielce 1,5h 20l/100km... :shock: Pełna bomba :!:

 

Pozdrawiam

 

Dyzio_d- z Bielska w którąkolwiek stronę da się jechać pełną bombą?? Tam są dziesiątki fotoradarów!! :shock: (przynajmniej na trasie do Katowic tak jest)

 

No to tak: Bielsko - Oświęcim 0 radarów, Oświęcim - Chrzanów 0 radarów, A4 do Krakowa 0 radarów, Kraków Kielce jest kilka nie liczyłem ale i tak zwalniam w zabudowanym. Istotny fakt: jechałem o 5:00 rano

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Mnie przy jeżdzie wokół komina i ciężkiej nodze spalił teraz 13,1. Wolnyssak 2,0.

 

[ Dodano: Czw Maj 14, 2009 11:00 am ]

Suba.W Motorze jest cykl tematów o ECO-DRIWINGU -temat nie nowy :!: Kiedyś to próbowałem,jeżdziłem według tych zasad(żeby sprawdzić).Oto moje wyniki-przy jeżdzie według zasad eco-driwingu -6,5 litra :!: :!: przy jeżdzie pirackiej nawet wyszedł mi 15 litrów :!: :cry: .Różnica jest :!: największa w KASIE- zaoszczędzonej( nie tylko w paliwie ale również mandatach) Tylko dodam że taka jazda eco-driwingiem to męczarnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki kursik miałem uć - kołobrzeg - uć

 

939km, łączny czas jazdy 10.06.20, średnia prędkość jazdy 90kmh (czas bezruchu około godziny :evil: więc łączny czas podróży 11.06 i średnia prędkość podróży 79kmh)

spalanie w/g komputera 7,2l/100km :smile:

po drodze autostrada, poznań, dużo zakrętów w okolicach drawska, fotoradary

sama autostrada wyszła około 8,8l/100km najpierw za yarisem około 1,6 potem za tuaregiem v6tdi (bez oporów powietrza za tym kolosem :wink: )

 

ale 7,2 to fajny wynik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak :

Kupno OTeBeka 2.5-165 kucyków w Olsztynie - opony zimowe nokian 215/60/16 i trasa do Katowic.

Czyli autobahna, korek Radziejowice, szybkiego ruchu do Katowic czyli 160km/h; 30-60 km/h; 150-200 km/h czas przelotu nie licząc obiadku (no niestety bez browarka) ok 6 godzin.

Średnie spalanie 8,4l - no myślę że nieźle :smile:

Trasa dom-sklep z bułeczkami na śniadanie poranne :wink: 9,6l

Dzisiaj mam nadzieję wreszcie!! rejestracja wozu i pomiary wyników :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 7,2 to fajny wynik :cool:

Niezły. :cool:

To daje 25,34 zł przy cenie 3,52.

 

 

Mi by spalił ze 12 litrów.

To daje 20,64 przy cenie 1,72. :razz: :mrgreen:

 

jedno tylko :cool: na 1000km potrzebujesz 3 tankowań minimum :twisted::mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę co nieco, drażniąc niektórych :twisted: :wink: jak wyglądał ostatni okres między tankowaniami Legaca.

 

Co najmniej pół baku zeszło na ostre upalanie :mrgreen: – asfalt, drogi leśne i szutrowe :arrow: wyrwane nadkole, lekki luz na łożysku i drążku, kupa piachu między felgami, a oponami, jedna guma z gwoździem… drzewo minięte :cool:

Druga – "mniejsza połówka" :wink: to ostre stanie w korkach i kombinacja jak dojechać z punktu A do Ce przez Be :wink:

 

Bilans – 12,7l/100km :mrgreen:

...

Jakieś 200pln za wachę, 100 za drążek, łożyska jeszcze nie mam, bo wszystkie są za drogie :wink: , łatanie i czyszczenie opon - 0pln :mrgreen: , robocizna wszystkich dupereli – mam nadzieję, że 0pln :mrgreen: - "Fantastyczni" są naprawdę fantastyczni :cool:

No za zbieżność będę musiał zapłacić, ale już byłem w Asko i mogę liczyć na "sportową zniżkę" od pana Artura.

 

podpisano:

Pasztet Pełną Gębą :roll: / :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sti 06 nie ma szans na zejscie poniżej 14 l/100 . Nawet gdy większość stanowi spokojna trasa do roboty i troche miasta wychodzi 14,5l/100. Normalna jazda w tych samych warunkach to ok 16l/100, podczas delikatnych testów po zakupie wychodziło ok 25-28l/100 :twisted:

 

200 mil do rezerwy to jest ok, ale frajda z jazdy pozwala zapomnieć o przyziemnych sprawach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie udalo po zakupie auta na trasie Gdansk-Warszawa zrobic 400km na baku (srednia chyba cos ok 12l/100)... pozniej okolo 200km na baku :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Bunch a jak szybko bylo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem Forkiem 3640 km - średnie spalanie ciut wzrosło - z 9,40 na równe 9,5 - liczone dzisiaj rano - się teraz zastanawiam, czy aby z moim Forysiem wszystko jest ok? A ostanio i ciut dynamicznej było, i trochę z obciążeniem 200 kg na pace. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie , że według sprit monitora takie np 225 TT quattro spala średnio ludziom około 10-11l/100km a Impreza już zauważalnie więcej... kwestia napędu? TTa ma w końcu haldexa a nie stały napęd... może to być przyczyna?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem Forkiem 3640 km - średnie spalanie ciut wzrosło - z 9,40 na równe 9,5 - liczone dzisiaj rano - się teraz zastanawiam, czy aby z moim Forysiem wszystko jest ok? A ostanio i ciut dynamicznej było, i trochę z obciążeniem 200 kg na pace. :?:

 

mowimy o 2,5XT ? :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem się pochwalić. Dojeżdżam ostatnio do pracy z Mogielnicy do Strykowa p. Łodzią dystans ok. 100km w jedną stronę. Legacy 2000r 2.5 w automacie pali mi 8.4 :) od pełnago tankowania do zapalenia się żyda robię 600km.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednia dla WRX 2003 po Warszawskim miescie w ciagu tego tygodnia korki,korgi kawalek pustej drogi, korki, korki, czasami tempo spacerowe 15l /100 km

lepsze to niz te 18 z poprzednich tankowan :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...