Jump to content

ile wam pali ?

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Myślę, że jeśli wiara Twoja jest prawdziwa i głęboka to jest niezachwiana - i masz na tyle luzu, żeby (zamiast się obrażać) uśmiechać się do różnic między bliźnimi.  No i nie rozwijać tematu zwią

Inni kierowcy a w szczególności kierowcy TIR'ów też musieli być pod wrażeniem tego spalania  na pewno nie jeden jak Cię wyprzedzał z wrażenia powiedział "o ja pier....."    Sorry za offtop al

Sorki, musiałem   Strasznie nabijasz posty A żeby nie być gołosłownym to mój wolnossak ostatnio po stolicy pali 10,5-11,5L/100km.

Posted Images

Rebel nie będę już po raz kolejny cytował relacji z twoich snów, ale mam pytanko. Powiedzmy podczas pogawędki z nowo poznanymi ludźmi, gdy rozmowa schodzi na tematy motoryzacyjne i pada to sakramentalne pytanie: "A ty jakim autkiem jeździsz?" - To na jaki temat zwykle zmieniasz rozmowę?

Ale z tym spalaniem, to z jednym macie rację, w mieście pali 10-15 litrów /100 km
W Foresterze jeżdżąc po mieście jeszcze nigdy nie uzyskałem tak wysokiego spalania :razz:
Ale z tym spalaniem, to z jednym macie rację, w mieście pali 10-15 litrów /100 km
W Foresterze jeżdżąc po mieście jeszcze nigdy nie uzyskałem tak wysokiego spalania :razz:

No to jakie uzyskałeś ?

[ Dodano: Pią Lis 21, 2008 3:52 pm ]

Rebel nie będę już po raz kolejny cytował relacji z twoich snów, ale mam pytanko. Powiedzmy podczas pogawędki z nowo poznanymi ludźmi, gdy rozmowa schodzi na tematy motoryzacyjne i pada to sakramentalne pytanie: "A ty jakim autkiem jeździsz?" - To na jaki temat zwykle zmieniasz rozmowę?

Nienawidzę tego pytania, nigdy nie wiem jak odpowiedzić i od razu robię się czerwony na twarzy ze wstydu.... pewnie dlatego nie mam przyjaciół :cry:

Nienawidzę tego pytania, nigdy nie wiem jak odpowiedzić i od razu robię się czerwony na twarzy ze wstydu.... pewnie dlatego nie mam przyjaciół

:mrgreen:

dobre, dobre

ja tez nie rozumiem co jest wstydliwego w posiadaniu jakiegokolwiek samochodu - no moze poza stara multipla :mrgreen:

z jakiego powodu zagladasz na to forum? czyzbys chcial zmienic skode na subaru? ;)

No to jakie uzyskałeś ?
Przeważnie mieszczę się w granicach 11,5-13l/100km, ostatnio przeważnie ta górna granica, ale głównie z mojej winy :mrgreen:

OBK H6 - za nic nie mogę zejść poniżej 17 po mieście. Jak nie ma świateł i korków to spada do 15 z groszami, ale jak tylko zaczyna się ruszanie-hamowanie i tak w kółko, to się robi >17.

Na trasie ostatnio na Mazury (szybko i dużo wyprzedzania) - coś ponad 13. Tak mógłby palić... ale to miasto jest najgorsze.

Dla mnie to dowód na to, że ten samochód lubi jeździć i to szybko, a nie - za przeproszeniem - posuwać się w korku... :wink:

Siemanko...wczesniej mnie tu prawi zlinczowali poniewaz napisalem ze spalil mi na trasie 9,1..ale tak bylo,heheh :mrgreen:

Aktualnie jezdzilem bardzo krotkie trasy plus dojazd do sklepu itd..

Wyszlo mi jakies 24,0..wiec z autem chyba wszystko w porzadku,haha :mrgreen:

Pozdrawiam

Ps.STI i wszystko jasne :mrgreen::mrgreen: :wink:

Zdarza sie.Ale wiesz, wydaje mi sie ze nawet zwykly silniczek 1.6 na krotkich trasach skonsumuje 10-13 litrow a 2 litrowka pewnie w granicach 15,tak wiec nie ma co narzekac :razz:

A tak poza tym to nawet udawalo mi sie nim troszke pojezdzic ostatnio, i nawet szybko mi to wychodzilo,haha...jeszcze nie litrazowalem ale nic pieknego nie wyjdzie,tzn bedzie pikniutka liczba :razz: :wink:

corolla 1.8 NA (192KM) 34l/100km (tor) - w subaru uzupelniam w miare znikania i przestalem liczyc ;) moja zona od czasu do czasu tylko cos powie na ten temat, np. czy nie tankowales przed poludniem? ;)

Na przykład SKODA OCTAVIA RS przy przyśpieszeniu 6.5s do 100km/h pali średnio 8.5 l/100km

Oj śkoda mi cie koleżko !

Chyba się pomyliłeś, pewnie chciałeś napisać odwrotnie: 8,5 s i 6,5 l. Ale to też na Sikode mało prawdopodobne ...

PS. Koleżko Rebel - czy oby nie pomyliłeś fora. Po co tu zaglądasz: z nienawiści, zazdrości, czy zakompleksienia?

Nienawidzę tego pytania, nigdy nie wiem jak odpowiedzić i od razu robię się czerwony na twarzy ze wstydu.... pewnie dlatego nie mam przyjaciół

:mrgreen:

Zgrabnie, zgrabnie zaczynam podejrzewać, czy twoje niefortunne zdanie o wyższości technologii Skody nad Subaru nie było przypadkiem celową prowokacją. Jeżeli nie to mam nadzieję, że to tylko jednorazowe chlapnięcie, takie puszczenie bąka przez sieć. Poczułem i stąd moje złośliwości.

Kolego Rebel...dlaczego sobie i nam to robisz??Luknalem przez chwilke z ciekawosci i pisza ze z tym silnikiem TFSI potrzebuje ok 7,35sek,w dieselu 8,5sek.

Co do spalania to nie mm pytan...Jakby to byla prawda to poczekalbym na wersje quattro i wtedy cieszylbym sie szalenstwami i spalaniem ponizej 10 litrow :wink:

Aha,to ja mam dla was niespodzianke.

Mam takiego znajomego z pracy,slowackiego mechanika.Bylem kiedys u niego Subarka. Byl tez jego znajomy,popatrzyl mruknal cos pod nosem chwile a pozniej zaczal mi opowiadac o SKodzie.Jakie to dobre auta,a jego Felicia to w ogole jest niesamowitym pojazdem.

Gadka byla swietna...o Subaru Imprezie w topowej wersji STI i Felicii z silnikiem 1.4 chyba :lol::lol: ....nie no co sie pozniej sam do siebie usmialem to jedyne!

Wychodzi na to ze fani SKody zdolni sa chyba do wszystkiego.Sa jeszcze gorsi od nas,heheh :mrgreen:

Pozdroo

nawet zwykly silniczek 1.6 na krotkich trasach skonsumuje 10-13 litrow a 2 litrowka pewnie w granicach 15
zgadza się, z autopsji znam: fiat marea 1.6 100KM - 12l w mieście, mondeo 2.0 140KM - 12-13l, peugeot 307 1.6 (bodajże 100KM) automat - min 13l, więc jak komuś mówię, że WRX pali 12-15l to reakcja jest zawsze podobna - tak mało ? myślałem, że z 25 trzeba liczyć :mrgreen: IMHO przy takich mocach i osiągach to jest śmiesznie niski wynik, a wolną nie jeżdżę :mrgreen: również z autopsji - 911trubo (996 - 420KM) - 27l w mieście, RS6 po modach (4.2 V8 - ok 360KM) - ok 20l, A8 (6.0 W12 450KM) - 25-30l