Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Rebel nie będę już po raz kolejny cytował relacji z twoich snów, ale mam pytanko. Powiedzmy podczas pogawędki z nowo poznanymi ludźmi, gdy rozmowa schodzi na tematy motoryzacyjne i pada to sakramentalne pytanie: "A ty jakim autkiem jeździsz?" - To na jaki temat zwykle zmieniasz rozmowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym spalaniem, to z jednym macie rację, w mieście pali 10-15 litrów /100 km
W Foresterze jeżdżąc po mieście jeszcze nigdy nie uzyskałem tak wysokiego spalania :razz:

 

No to jakie uzyskałeś ?

 

[ Dodano: Pią Lis 21, 2008 3:52 pm ]

Rebel nie będę już po raz kolejny cytował relacji z twoich snów, ale mam pytanko. Powiedzmy podczas pogawędki z nowo poznanymi ludźmi, gdy rozmowa schodzi na tematy motoryzacyjne i pada to sakramentalne pytanie: "A ty jakim autkiem jeździsz?" - To na jaki temat zwykle zmieniasz rozmowę?

 

Nienawidzę tego pytania, nigdy nie wiem jak odpowiedzić i od razu robię się czerwony na twarzy ze wstydu.... pewnie dlatego nie mam przyjaciół :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego pytania, nigdy nie wiem jak odpowiedzić i od razu robię się czerwony na twarzy ze wstydu.... pewnie dlatego nie mam przyjaciół

:mrgreen:

dobre, dobre

ja tez nie rozumiem co jest wstydliwego w posiadaniu jakiegokolwiek samochodu - no moze poza stara multipla :mrgreen:

 

z jakiego powodu zagladasz na to forum? czyzbys chcial zmienic skode na subaru? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBK H6 - za nic nie mogę zejść poniżej 17 po mieście. Jak nie ma świateł i korków to spada do 15 z groszami, ale jak tylko zaczyna się ruszanie-hamowanie i tak w kółko, to się robi >17.

 

Na trasie ostatnio na Mazury (szybko i dużo wyprzedzania) - coś ponad 13. Tak mógłby palić... ale to miasto jest najgorsze.

 

Dla mnie to dowód na to, że ten samochód lubi jeździć i to szybko, a nie - za przeproszeniem - posuwać się w korku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko...wczesniej mnie tu prawi zlinczowali poniewaz napisalem ze spalil mi na trasie 9,1..ale tak bylo,heheh :mrgreen:

Aktualnie jezdzilem bardzo krotkie trasy plus dojazd do sklepu itd..

Wyszlo mi jakies 24,0..wiec z autem chyba wszystko w porzadku,haha :mrgreen:

Pozdrawiam

 

Ps.STI i wszystko jasne :mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza sie.Ale wiesz, wydaje mi sie ze nawet zwykly silniczek 1.6 na krotkich trasach skonsumuje 10-13 litrow a 2 litrowka pewnie w granicach 15,tak wiec nie ma co narzekac :razz:

 

A tak poza tym to nawet udawalo mi sie nim troszke pojezdzic ostatnio, i nawet szybko mi to wychodzilo,haha...jeszcze nie litrazowalem ale nic pieknego nie wyjdzie,tzn bedzie pikniutka liczba :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład SKODA OCTAVIA RS przy przyśpieszeniu 6.5s do 100km/h pali średnio 8.5 l/100km

 

Oj śkoda mi cie koleżko !

Chyba się pomyliłeś, pewnie chciałeś napisać odwrotnie: 8,5 s i 6,5 l. Ale to też na Sikode mało prawdopodobne ...

 

PS. Koleżko Rebel - czy oby nie pomyliłeś fora. Po co tu zaglądasz: z nienawiści, zazdrości, czy zakompleksienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego pytania, nigdy nie wiem jak odpowiedzić i od razu robię się czerwony na twarzy ze wstydu.... pewnie dlatego nie mam przyjaciół

:mrgreen:

 

Zgrabnie, zgrabnie zaczynam podejrzewać, czy twoje niefortunne zdanie o wyższości technologii Skody nad Subaru nie było przypadkiem celową prowokacją. Jeżeli nie to mam nadzieję, że to tylko jednorazowe chlapnięcie, takie puszczenie bąka przez sieć. Poczułem i stąd moje złośliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rebel...dlaczego sobie i nam to robisz??Luknalem przez chwilke z ciekawosci i pisza ze z tym silnikiem TFSI potrzebuje ok 7,35sek,w dieselu 8,5sek.

Co do spalania to nie mm pytan...Jakby to byla prawda to poczekalbym na wersje quattro i wtedy cieszylbym sie szalenstwami i spalaniem ponizej 10 litrow :wink:

 

Aha,to ja mam dla was niespodzianke.

Mam takiego znajomego z pracy,slowackiego mechanika.Bylem kiedys u niego Subarka. Byl tez jego znajomy,popatrzyl mruknal cos pod nosem chwile a pozniej zaczal mi opowiadac o SKodzie.Jakie to dobre auta,a jego Felicia to w ogole jest niesamowitym pojazdem.

Gadka byla swietna...o Subaru Imprezie w topowej wersji STI i Felicii z silnikiem 1.4 chyba :lol::lol: ....nie no co sie pozniej sam do siebie usmialem to jedyne!

Wychodzi na to ze fani SKody zdolni sa chyba do wszystkiego.Sa jeszcze gorsi od nas,heheh :mrgreen:

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet zwykly silniczek 1.6 na krotkich trasach skonsumuje 10-13 litrow a 2 litrowka pewnie w granicach 15
zgadza się, z autopsji znam: fiat marea 1.6 100KM - 12l w mieście, mondeo 2.0 140KM - 12-13l, peugeot 307 1.6 (bodajże 100KM) automat - min 13l, więc jak komuś mówię, że WRX pali 12-15l to reakcja jest zawsze podobna - tak mało ? myślałem, że z 25 trzeba liczyć :mrgreen: IMHO przy takich mocach i osiągach to jest śmiesznie niski wynik, a wolną nie jeżdżę :mrgreen: również z autopsji - 911trubo (996 - 420KM) - 27l w mieście, RS6 po modach (4.2 V8 - ok 360KM) - ok 20l, A8 (6.0 W12 450KM) - 25-30l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...