Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

KCD, hmm Diesel wlasnie to pojscie na kompromis ;-) spalanie ladne ale juz nie mruczy tak ladnie ;-) hmm... wg mnie boxer diesel to juz nie jest taki klimat subaru jak byl dawniej... ;/

 

No niestety trzeba się zgodzić z kolegą, faktycznie to nie to co bulgoty 2.5T. Z dugiej strony także nie brzmi to jak "zwykły" diesel. No ale jednak nie to. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCD,

nic się nie martw, mruczy gut :mrgreen:

A wynalazek sfaragdasa objechałbyś n razy (przy czym n dąży do nieskończoności) :mrgreen:

Czekamy na raport w Konfesjonale.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

PS. On-topic - ostatnie, zarejestrowane spalanie na noPb 98 23l/100km. I również gut :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie , czy u was tez tak jest ?! jak kupiłem samochód to robiłem na baku po 300 - a rekord to prawie 320 mil , a teraz, jak nim już chwile pojeździłem to nie mogę przekroczyć 180 mil ...

 

od razu mowie ze nic nie zepsułem, i nic nie cieknie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67, hahaha niezly zart to do dzialu "zeby rozluznic atmosfere"

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... cd0#731640

 

zgodze sie ze na autostradzie przy predkosciach 140 - 200 to lepiej sie zbiera ;-)

ale zakrety i szuterek niema szans ;-)

 

emgie01, a co masz z USA?? jak masz 2.5RS N/A to mi pali 50zl = 50 mil ;-)

przy czym moj komp chodzi w awaryjnym bo musze poprawic pare rzeczy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie , czy u was tez tak jest ?! jak kupiłem samochód to robiłem na baku po 300 - a rekord to prawie 320 mil , a teraz, jak nim już chwile pojeździłem to nie mogę przekroczyć 180 mil ...

 

od razu mowie ze nic nie zepsułem, i nic nie cieknie ....

tez mialem takie wyniki po drogach US w okolicach 300mil, moja dziewczyna zrobila kiedys nawet w drodze na Floryde ponad 400mil :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01, a co masz z USA?? jak masz 2.5RS N/A to mi pali 50zl = 50 mil ;-)

przy czym moj komp chodzi w awaryjnym bo musze poprawic pare rzeczy ;-)

 

nie, nie us, turbo uk 2000 , tak się jakoś zdążyło , jak leciałem na któryś spot ,

 

tez mialem takie wyniki po drogach US w okolicach 300mil, moja dziewczyna zrobila kiedys nawet w drodze na Floryde ponad 400mil

 

no ale najgorsze jest to ze mi się tak tylko raz udało .. teraz już tak fajnie nie jest!

 

Powodem chyba jest to ze wtedy bylem świeżo po zakupie , i jeszcze nie wiedziałem do czego jest ten pedał na prawo od hamulca ... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

1. 80% trasa 20% miasto

2. Trochę PSJ (koreczki na trasie), trochę chęć sprawdzenia spalania auta, a trochę normalnej jazdy - ogólnie jechałem tak po 1/3 z każdego rodzaju

3. Samochód obciążony bagażami i dwoma dorosłymi pasażerami ;>

 

Spalanie wg. komputera - 5.0

Spalanie prawdziwe - 5.4

;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester 2,0 125KM. Na trasie z Krakowa do Sandomierza (167km) spalił 6,9l /100km, przy bardzo oszczędnej jeździe. Wynik sprawdzony wielokrotnie. Niestety w mieście to już wychodzi od 12,5 do15 litrów. Najgorsze są krótkie odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...