Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

TDI np. IBIZA, Fabia RS

 

Bleee ja chce Yaryska za 25K a nie klekoczacego diesla za 45K :) poza to wyroslem w przekonaniu ze to auta sportowego leje sie etylinke a nie rope jak do ciagnika :wink:

Turdzi gdzie ty znajdziesz Yarka TS nie bitego za 25tys? przecierz one drozsze sa. Chyba ze WiS swojego w promocji oddaje? :mrgreen: Cos czuje ze na nastepny Pt. U Emila TSem przyjedziesz i pare GTekow na zajezdni pogonisz bo tam sa idelane warunki dla Yarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

WiS, a jak spalanie w miescie?pytam bo mam zamiar przytulic takiego TS jako miejski zapier....lacz :wink:

 

Turdzi a nie myslales o prawdziwych GTi - frenchbenzinpower? Polecam 206 S16/RC albo Clio Sporta ( w silniku 2.0) albo Saxo VTS, 106 S16( w klasie 1.6 16V) bajeczne auta do miasta. Spalanie w przedziale 8 - 11 litrow po miescie, na trasie mniej a moc taka ze miazdzysz wiekszosc aut w miescie i na trasie rowniez, genialna elastycznosc bo jada od 1000 obrotow i naprawde przyjemne w uzytkowaniu, maja jedna wade sa francuzami ... Ale ja jakos mam sentyment do GTi z francji. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, a jak spalanie w miescie?pytam bo mam zamiar przytulic takiego TS jako miejski zapier....lacz

W mieście dychy nie zdołałem jeszcze przekroczyć, ale się staram. Żona pali tym 7 z groszami. Krótkie przebiegi, głównie na zimnym silniku.

 

Jako "miejski zap...cz" - szczerze polecam. Poza miastem brakuje mu pary - tak od 120 wzwyż. Na ciasne miejsca do upalania (zajezdnia?) też jak znalazł... własnie się ostatnio zdziwiłem, jakie to szybkie na ciasnych zakrętach ;-) Żeby jeszcze te - eeee.... - inne marki ;-) się człowiekowi nie pałętały pod nogami, to by można depnąć naprawdę... :roll: :twisted: :wink:

Skręca i hamuje. Krótko mówiąc. :cool:

 

gdzie ty znajdziesz Yarka TS nie bitego za 25tys?

Mała szansa. Niedawno przypadkiem jednego w Reichu widziałem o podobnych parametrach jak mój (2003, ok. 30 kkm) - w przeliczeniu i z opłatami wychodził ponad 45 tysięcy!

 

Chyba ze WiS swojego w promocji oddaje?

Zdecydowanie NIE!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi a nie myslales o prawdziwych GTi - frenchbenzinpower? Polecam 206 S16/RC albo Clio Sporta ( w silniku 2.0) albo Saxo VTS, 106 S16( w klasie 1.6 16V) bajeczne auta do miasta. Spalanie w przedziale 8 - 11 litrow po miescie

 

Fak nie powiem to klasyka GTI a tak sie moje zycie poukladalo ze niestety ja sie przeprosilem z francuzami raz na zawsze i nigdy do niego nie wsiade niesty.

Dwa to niestety wozki 2.0 wiec praktycznie mija sie to z celem bo salanie i tak bedzie na pozonie 11l w miescie

 

Żona pali tym 7 z groszami

A to juz zdecydowanie lepiej

 

Ja lubie japonce przedewszystkim za ich niezawodnosc nie sa zbyt ladne ale maja inne zalety

 

Mała szansa. Niedawno przypadkiem jednego w Reichu widziałem o podobnych parametrach jak mój (2003, ok. 30 kkm) - w przeliczeniu i z opłatami wychodził ponad 45 tysięcy!

 

Czy ja wiem wydaje mi sie ze za 30k trafi sie rozsadny egzemp. ceny o ktorych piszesz to raczeja za modele mlode po liftingu

To ty jesteś sprawcą weekendowych korków na zakopiance !!!

 

Z Zakopianki zawsze mi wychodzi srednia ok 13 wiec chyba calkiem zwawo sie tam przemieszczam :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, akurat są 2 Yarki TS na otomoto.

 

Tylko ja akurat jestem w Oslo zreszta to i tak nic nie zmienia bo to sa dopiero jakies takie moje przymiarki i do kupna jest jeszcze daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150-170, bez nerwowego wciskania, wyprzedzań itp....13L

No wlasnie ja do 130-150 schodze na autostradzie do 8.5-9l nie wiem jak w WRX ale w GTeku da sie jechac do 150 na podcisinienu wiec turbo sie nie wkreca wszystko co pand 150km wiaze sie ze saplaniem 10 up.sprawdzone na 1600km Krakow-Oslo parokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GTeku da sie jechac do 150 na podcisinienu wiec turbo sie nie wkreca wszystko co pand 150km wiaze sie ze saplaniem 10 up..

 

Przetestuje jak będę miał zegary już założone to podciśnienie, myśle że w ciągu 2 tygodni i dam znac.

U mnie poniżej 10 to pewnie będzie :P ale poniżej 120km/h a nie 150 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam 206 S16/RC albo Clio Sporta ( w silniku 2.0) albo Saxo VTS, 106 S16( w klasie 1.6 16V) bajeczne auta do miasta. Spalanie w przedziale 8 - 11 litrow po miescie, na trasie mniej

 

Clio Sport nie pali 8 - 11 w mieście... :wink:

 

Jarmaj Ty sie nie liczysz, Ty specyficzny jestes :mrgreen:

 

Turdzi a nie myslales o prawdziwych GTi - frenchbenzinpower? Polecam 206 S16/RC albo Clio Sporta ( w silniku 2.0) albo Saxo VTS, 106 S16( w klasie 1.6 16V) bajeczne auta do miasta. Spalanie w przedziale 8 - 11 litrow po miescie

 

Fak nie powiem to klasyka GTI a tak sie moje zycie poukladalo ze niestety ja sie przeprosilem z francuzami raz na zawsze i nigdy do niego nie wsiade niesty.

Dwa to niestety wozki 2.0 wiec praktycznie mija sie to z celem bo salanie i tak bedzie na pozonie 11l w miescie

 

No dobra, Ale Saxo VTSalbo 106 S16 - oba silnik 1.6 16V i w serii 120 KM i pala naprawde sensownie ... A mocy przy swojej masie maja hmm ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa (glownie autostrada), okolice 150-180 (plynnie :idea: ) - 10-11

w cyklu mieszanym (z przewaga miasta), sprawnie, bez wariactwa 14-15.

po zamontowaniu kierownicy ok + 2 litry :mrgreen: .

szelki i znow kolejne 2 litry :lol::lol: .

ostatnio srednia (cykl mieszany) spadla do ok 16 (pasy na podlodze :roll: ).

dynamicznie poza miastem (np swiatniki) ~20+.

bardzo pozytywnie zaskakuja mnie wyjazdy do kielc.

dojazd (raczej spokojnie) + szkolenie + spokony powrot to ~14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Saxo VTSalbo 106 S16 - oba silnik 1.6 16V i w serii 120 KM i pala naprawde sensownie

 

Fakt to jest sliczny i badzo kuszacy maly scigant tylko szkoda ze jest francuzem :wink:

 

po zamontowaniu kierownicy ok + 2 litry .

szelki i znow kolejne 2 litry

 

 

No tak to zdecydowanie motuwujace dodatki nie przyczyniajace sie do ekonomicznej jazdy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...