Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Mój GX na dystansie 3k spala:

 

miasto ~ 9.2pb 11.5 lpg

Trasa ~ 8.2 10.5 lpg

 

Co prawda jeżdżę jak dziad, a czerwone pole dotykam okazjonalnie...

 

Ale wyniki WRXow mnie mile zaskakują! Gratulacje za takie wyniki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc na wakacje trybem "ekonomiczno - wakacyjnym" w trasie mieszanej autostrada/wioski/miasteczka, autem zapakowanym po dach ( 4 osoby i góra bagaży ) udało mi się zejść do 7.2 litra. Na dystansie 600 km. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wakacyjnych podrozach wrx dlubniety na 270KM w trasie w stylu kapelusznika(90-110km/h) spalil 8,5 litra na 100km.

Przy predkosciach okolo 130km/h 9,5.

Po niemieckich autostradach 130-150km/h 10,5.

Wyliczone pod korek z aplikacji fuelio

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę. FXT W sobotę po mazurskich drogach (Pisz - Kulka k/Szczytna) , mając na pokładzie żonę i dziecko i zdecydowany nadmiar czasu na dotarcie na miejsce, pojechałem 80 km ... w 100% zgodnie z ograniczeniami prędkości. Przy wyłączaniu samochód zaprezentował wynik ... 6,5 l/100

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale, bo urlop sie kończy i STI trzeba zaparkować w garażu :(

STI 2.0t 285 kunia Średnia z 2000 km w 2 tygodnie ( jeszcze przez 2 dni bedzie przybywać ), ok 70 % trasy reszta po mieście i wsiach + jeden wypad na tor i wyszło mi 11,2ltr na 100, normalnie najlepszy samochód rodzinny jaki miałem :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda, cuda. W Polsce mój forek 2.0 N/A MY06 pali średnio 10l/100 km (pół na pół miasto i autostrada) a w Niemczech 8l/100 km (głównie autostrada 100-130 km/h). Nie wiem czy to kwestia paliwa, czy może raczej spokojniejszej jazdy. Ale różnica jest duża.

Edytowane przez Chefofrats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na gorąco. Dziecko "zafundowało" mi dziś dość długi OS po polskich drogach. W czasie nazdy do Węgorzewa tuż przed Warszawą stwierdził, że nie wziął śpiwora. Spowodowało to zawrócenie i jazdę niestety daleko odbiegającą od dopuszczalnych prędkości, jako że na miejscu musieliśmy być o określonej godzinie, a czas skórczył się o 40 min za to przybyło 180 km do przejechania. W takich warunkach mój OBK spalił 9,2 (z dystrybutora) przy średniej prędkości 102 km/h (na odcinku Wawa - Ryki - Węgorzewo przez Mińsk Maz i Łomżę .

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rekord chyba, Impreza 2.0 R 160km, zapakowana w dwa rowery, dwie osoby, bagaże na miesiąc, odcinek z Austrii do Niemiec, ciągle właściwie lekko z górki, jakieś 300-400km i spalanie... 6.9l/100km o.O

Pewnie przez polowe dystansu go pchales ;-)

 

Wyslano z Nołta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...