Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie ostatnio średnia wychodzi 25-27 l/100

 

Łomatko :shock: U mnie ostatnia srednia wyszla 10,2 litra auto WRX (2/3 miasto 1/3 trasa) spokojnie i bez napinania sie :mrgreen: A auta tez w zyciu nie zagazuje, predzej sprzedam i przesiade sie na jakies male 2.0 bez turbo niz zrobie Imprezce taka krzywde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro idę sie wyspowiadać ....

 

tylko pamietaj ze jak ksiądz zapuka to dopiero odchodzisz :mrgreen: EOT

 

 

jak to mozliwe ze wam te GT-ki tyle pala? moj ma 200 KM a GT w serii powiedzmy 218 czyli niewiele wiecej. malo tego to legacy jest ciezszy. wiec jak to mozliwe ze mniej pali. przeciez tez nie jezdze nim jak emeryt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnia srednia wyszla 10,2 litra auto WRX (2/3 miasto 1/3 trasa)

 

Co???? :shock:

 

Stary, weź i napraw sobie ten samochód! :razz:

 

 

No też mnie Sykstus powalił tymi statystykami, normalnie niewiarygodne, tym bardziej , że się nie opierdala za kierownicą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio średnia wychodzi 25-27 l/100

 

Łomatko :shock: U mnie ostatnia srednia wyszla 10,2 litra auto WRX (2/3 miasto 1/3 trasa) spokojnie i bez napinania sie :mrgreen: A auta tez w zyciu nie zagazuje, predzej sprzedam i przesiade sie na jakies male 2.0 bez turbo niz zrobie Imprezce taka krzywde.

 

Te 2/3 miasta to było chyba na obwodnicy! :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnia srednia wyszla 10,2 litra auto WRX (2/3 miasto 1/3 trasa)

 

Co???? :shock:

 

Stary, weź i napraw sobie ten samochód! :razz:

 

 

No też mnie Sykstus powalił tymi statystykami, normalnie niewiarygodne, tym bardziej , że się nie opierdala za kierownicą :D

 

Ha :!: Bo nie znacie mojej tajemnicy :!: To wszystko dzieki magnetyzerom :mrgreen: Jeden na dolocie, jeden na przewodach paliwowych i dla pewnosci jeden na turbinie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sykstus: to dzieki tym magnetyzerom tak oszczedzasz?

juz wiem: one przyciagaja cale zelastwo (gwozdzie itp.) z jezdni, zbierasz to i sprzedajesz na skupie zlomu.... i masz na paliwo :mrgreen:

 

ale mi glupoty do glowy przychodza.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie kilka tankowań mam cały czas średnią 14.3-14.8l/100km głównie miasto. WRX.

 

Pocieszasz mnie chłopie :P Mój jest 2.5 i też spala w mieście 13,8-14.8 przy dynamicznej (na ile korki pozwalają) jeździe :wink: Tak więc wcale nie są takie paliwożerne te nowe silniki w wrx'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest 2.5 i też spala w mieście 13,8-14.8 przy dynamicznej

 

Powiedzial bym ze pieknie jak na 2,5.To tyle ile mi GTek lyka w miescie.Trasa zazwyczaj jak w podpisie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie kilka tankowań mam cały czas średnią 14.3-14.8l/100km głównie miasto. WRX.

 

Pocieszasz mnie chłopie :P Mój jest 2.5 i też spala w mieście 13,8-14.8 przy dynamicznej (na ile korki pozwalają) jeździe :wink: Tak więc wcale nie są takie paliwożerne te nowe silniki w wrx'ach.

 

Zobaczymy jak go dotrzesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak przyjeżdżasz do domu, to możesz w wiadomościach posłuchać o korkach które spowodowałeś...

 

 

 

Myślisz, że jeżdząc tak wolno zdąża na wiadomości ? Na video ogląda

 

Sie znowu czepili :mrgreen: tylko czekalem :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...