Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Zużycie zależy od Ciebie samego. Zakres zużycia paliwa wynosi od 9l do 45l na 100km, wszystko zależy od Ciebie jak się postarasz ;)

Poprostu jak stać jest Ciebie na taki samochód, to i na paliwo ciebie stać, dlatego na ten temat się nie dyskutuje. A jeśli niestać ciebie na paliwo bo za drogo to jak to powiedziano w programie CarShow ten samochód nie jest dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużycie zależy od Ciebie samego. Zakres zużycia paliwa wynosi od 9l do 45l na 100km, wszystko zależy od Ciebie jak się postarasz ;)

Poprostu jak stać jest Ciebie na taki samochód, to i na paliwo ciebie stać, dlatego na ten temat się nie dyskutuje. A jeśli niestać ciebie na paliwo bo za drogo to jak to powiedziano w programie CarShow ten samochód nie jest dla Ciebie.

 

 

dokladnie tak i pamietaj ze paliwo to nie jest gl. koszt uzytkowania imprezy turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie dorzuce z ostatnimi wskazaniami dla OBK MY97 automat 2.5:

 

miasto, klimat przedswiateczny, pospiech ale bez szalenstwa: 15.2

trasa WAW - KRK z przelotem przez zamki Jury, w miare dynamicznie 140 - 160 km/h: 11.6

trasa KRK - WAW, konkurs jazdy o kropelce, czyli caly czas 120 km/h: 9.1

 

To ja sie pytam - jak ja mam osiagnac obiecane 8.1 w trasie? Na lawecie? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie dorzuce z ostatnimi wskazaniami dla OBK MY97 automat 2.5:

 

miasto, klimat przedswiateczny, pospiech ale bez szalenstwa: 15.2

trasa WAW - KRK z przelotem przez zamki Jury, w miare dynamicznie 140 - 160 km/h: 11.6

trasa KRK - WAW, konkurs jazdy o kropelce, czyli caly czas 120 km/h: 9.1

 

To ja sie pytam - jak ja mam osiagnac obiecane 8.1 w trasie? Na lawecie? :twisted:

 

 

OBK MY06 2.5MT przy tempomacie na 130 km komputer pokazał 8,6l. Przejechane 140 km A4 W-w _ Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xt6 2.7l H6 wyssal mi 53.5 litra a przejechalem 280 mil (448km) srednia predkosc jaka trzymalem na trasie do lublina i z powrotem i do janek i z powrotem to 65mil/h ale czasami jechalem i 120.....pozdrowienia dla pana z kia ktory sie zatrzymywal kilka razy i ponownie mnie wyprzedzal "mily apacz" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...