Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ nie znalazłem takiego działu to postanowiłem jako poczatkujacy postowiec sie uaktywnić i dołożyc swoje trzy grosze.

Może mnie ktoś zkrytykyje ale są tacy co jezdżą na tańszym zasilaniu czyli LPG, oraz tacy którzy chcą kupić subaru w kredycie i też mają prawo wiedzieć jakie koszty ich czekają w ciągłej eksploatacji.

 

wpisujcie zarowno maksymalne jak i minimalne spalania swoich pieścidełek.

 

pozdrawiam i rzycze jak najmniejszego spalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza GT: trasa Katowice - Kraków ( V=200-220) i z powrotem lajtowo ( V=140-160) spalanie 13,5l/100 km. Sam w to nie wierzyłem, że tak mało. Trasa Katowice - Władyslawowo ( do Łodzi w porywach 160, a dalej spoko, ale dużo wyprzedzania a wyprzedzanie musi być dynamiczne żeby było bezpieczne. No i jeszcze w okolicach Świecia pojawiło się Porsche Cayen czy Cajman, którego kierowca wykazywał ducha walki. SUBARU GÓRĄ ) Na tej trasie wyszło mi 10l/100 km. Jedno jest pewne: nigdy z Subaru nie zrobię narkomana. Jak nie będę miał na benzynę to pojeżdżę sobie na komputerze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny temat przewijał się kilka razy już na forum...

 

 

rzycze

:evil:

 

Co nie napisałeś użyj opcji "Szukaj" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A nabiję sobie posta i napisze poraz chyba 5ty. WRX 2002 w trasie 11.6 Litra na 100 (choc może należy napisać na 93 km.... ?!)

Raz się udało 9.1 ! ale nigdy więcej !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.... w miescie pali jak smok, do 17 litrow dochodzi :sad:

ale na trasie wypada niezle, az sam bylem zdziwiony... na autostradzie zeszla ponizej 10 litrow przy predkosci stalej okolo 130-140 km/h

generalnie nie jest zle... kupujac wiedzialem ze spala wiecej, niz inne toczydla... a nie zagazuje nigdy :mrgreen:

w tej chwili do oszczedniejszej jazdy mam volvo s40, ale toto w ogole nie przyspiesza.... jest cichszy, bardziej komfortowy, ale nie przyspiesza.... wiec i tak czesciej jezdze impreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zaczailes o co chodzi no nie? :roll: Znasz definicje sredniej predkosci? Nie wiem ile bym musial cisnac zeby wyszla srednia 200 na godzine. Chyba wiadomo ze czasem musisz zwalniac i nie cisniesz non stop 200. Wiec juz srednia predkosc wychodzi mniejsza. Czaisz? Jak dalej nie czaisz to 300 km/h napisalalem celowo (jako ironie). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zaczailes o co chodzi no nie? Znasz definicje sredniej predkosci? Nie wiem ile bym musial cisnac zeby wyszla srednia 200 na godzine. Chyba wiadomo ze czasem musisz zwalniac i nie cisniesz non stop 200. Wiec juz srednia predkosc wychodzi mniejsza. Czaisz?

 

 

kebabudaniela, Lecac caly czas ponad 200kmh jak wyciagniesz srednia 160kmh to jestes kozak

 

Wydaje mi sie ze ze okreslenie jadac srednio 200kmh lub ponad jest bardziej na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...