Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

silnikowa seria to Ty tykko go chyba odpalałeś żeby pokazać jak gada jeśli masz takie spalanie :lol:

 

-- So mar 31, 2012 10:16 pm --

 

BAKUPNO jak ja ostatnio przeliczałem to mi jakoś 1,3PLN-a za kaem wychodziło w moim miejskim autku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, oki doki tu nie o licytacje chodzi, wiem jak się w korku stoi

ja spadłem z 22/100 do 19 bo sprzęgło bez gazu puszczałem i oszczędnisci weszły

ma palić i poo to to jest!

sam wiesz :D

w końcu oszczędnymi jeździmy wozami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystek07, ja mam busem 20min do pracy za ok 220pln za kwartał, więc forek śmiga tylko wieczorem jak muszę kobietę odebrać i wtedy mogę pocisnać za dnia śmigam jak już muszę, w korku nerwy mi puszczają.... Więc jak ja jadę za dnia to ekonomia... Więc taka średnia ostatnio 200pln - 200km dla tego 1km - 1pln :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że FXT na vervie98 mniej pali - właśnie w okolicach 12l/100

 

W dodatku Verva jest jedynie kilka groszy tańsza niż zwykła 95. Wkurzająca jest za to cena BP Ultimate i Supremy. :evil: W ramach buntu przestałem tam tankować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że FXT na vervie98 mniej pali - właśnie w okolicach 12l/100

 

W dodatku Verva jest jedynie kilka groszy tańsza niż zwykła 95. Wkurzająca jest za to cena BP Ultimate i Supremy. :evil: W ramach buntu przestałem tam tankować. :)

Sebachon, gdzie jest Verva98 tańsza od 95?! Tylko PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem dzisiaj eko-drivingu. Trasa Częstochowa-Warszawa - 11,81 LPG/100 km :shock:

Czyli da się :mrgreen:

Prędkość przelotowa 110-120 do Piotrkowa. Później roboty drogowe 70-90 km/h. Kawałek autostrady 140 km/h

 

Do tej pory mieściłem się w granicach 14-15 lpg/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem o co chodzi ale nie mogę zejść poniżej 14 lpg/100. Średnio wychodzi mi 15 lpg/100km (większość po mieście). Autko jak w opisie Legacy 09 2,5 aut. Co mnie jeszcze bardziej zdziwiło to nie ma dużej różnicy w spalaniu uzależnionej od stylu jazdy :shock: . Choć z drugiej strony nie mam oporów bo wiem że i tak tyle samo spali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze kartingowym jak upalałem zrobiłem na jednym baku niecałe 140 km.( ale potem pękły mi dwa tłoki, a wskazówka od paliwa poruszała się jak po przekręceniu kluczyka ) Teraz jak docieram silnik po zakuciu to na trasie wyszło 11,3. :shock: Od tej strony mojej małej jeszcze nie znałem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...