Skocz do zawartości

Irytujące wady XV


Rekomendowane odpowiedzi

W swoim półrocznym Subaru XV zauważyłem kilka drażniących wad.

1. Chlupanie w baku które jest słyszalne (przy szybszym ruszaniu i hamowaniu) od pełnego zatankowania do przejechania 200-300km

2. Losowy brak obrazu w kamerce przy wrzuceniu wstecznego

3. Skrzypienie sprzęgła

 

o skrzypiących plastikach w nagrzanym samochodzie nie wspominam :)

 

Czy jest tak w każdym modelu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ogólnie jest głośne, stąd tez chlupanie w baku (to nie jest specyfika tylko Subaru) 

 

 

 

Losowy brak obrazu w kamerce przy wrzuceniu wstecznego
 

 

sprawdź czy w momencie jak nie działa kamerka świecą się światła cofania, znajoma miała taki problem w nie Subaru przyczyna był włącznik dający sygnał do świateł cofania

 

 

 

 

o skrzypiących plastikach w nagrzanym samochodzie nie wspominam   Czy jest tak w każdym modelu?
 

 

nie wiem czy w każdym ale jest to chyba pospolite w Subaru XV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A u mnie w Gietku po przejechaniu 300km słychać już echo więc chyba u Ciebie nie jest aż tak źle
 

 

to zależy  ;)

 

jak droga pozwala to po 300 km tez "słychać echo"

22415743096_9a1131fcb2_b.jpg

nie odbiega to spalanie od Skody TDI  ;)

 

300 km i trzeba się za stacja rozglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim półrocznym Subaru XV zauważyłem kilka drażniących wad. 1. Chlupanie w baku które jest słyszalne (przy szybszym ruszaniu i hamowaniu) od pełnego zatankowania do przejechania 200-300km 2. Losowy brak obrazu w kamerce przy wrzuceniu wstecznego 3. Skrzypienie sprzęgła o skrzypiących plastikach w nagrzanym samochodzie nie wspominam :) Czy jest tak w każdym modelu? Pozdrawiam.

witam nowego uzytkownika XV na forum. Mam 2.0i z 2014 roku i ani chlupania w baku nigdy nie słyszałem, ani losowego braku obrazu w kamerce przy wrzuceniu wstecznego nie doswiadczyłem- obraz pojawia sie za kazym razem kiedy wrzuce bieg wsteczny. Co do słabego wyciszenia i trzeszczenia plastików daszka nad komputerkiem, ramki zegarów no cóż ten model tak ma...Choc i tak podobno w modelach od 2014 roku jest lepiej niż w poprzednich

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. Mam nowego XV 2,0i  od 22 czerwca 2016 i widzę, że chyba wprowadzili troszeczkę zmian. Nic nie skrzypi i raczej nie powinno bo deska nie jest twarda i plastikowa tylko miękka tak jakby wygłuszona gąbką i wyłożona coś jakby eko  skórą - ja to nazywam " skóra z chińskiej plastikowej świni " . Auto jest bardzo ciche, jeśli chce usłyszeć warkot silnika to muszę go wkręcić na naprawdę wysokie obroty około 5-6 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nowego XV 2,0i od 22 czerwca 2016

 

 

Nic nie skrzypi i raczej nie powinno bo deska nie jest twarda i plastikowa tylko miękka tak jakby wygłuszona gąbką

poczawszy od my2012 deska jest wykonana z tego samego materialu- rozni sie tylko listwa ozdobna. Auto nie ma jeszcze miesiaca takze spokojnie "uloży" sie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie chlupało w baku trzeba je wygłuszyć 

choć nie wiem komu może to przeszkadzać  :rolleyes:

lepsze chlupanie niż paląca sie rezerwa 

 

Dostęp jest fenomenalny pod kanapą , 2 m maty + pianka załatwi robote 

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...