Jump to content

Irytujące wady XV

Recommended Posts

W swoim półrocznym Subaru XV zauważyłem kilka drażniących wad.

1. Chlupanie w baku które jest słyszalne (przy szybszym ruszaniu i hamowaniu) od pełnego zatankowania do przejechania 200-300km

2. Losowy brak obrazu w kamerce przy wrzuceniu wstecznego

3. Skrzypienie sprzęgła

o skrzypiących plastikach w nagrzanym samochodzie nie wspominam :)

Czy jest tak w każdym modelu?

Pozdrawiam.

Auto ogólnie jest głośne, stąd tez chlupanie w baku (to nie jest specyfika tylko Subaru) 

Losowy brak obrazu w kamerce przy wrzuceniu wstecznego

sprawdź czy w momencie jak nie działa kamerka świecą się światła cofania, znajoma miała taki problem w nie Subaru przyczyna był włącznik dający sygnał do świateł cofania

o skrzypiących plastikach w nagrzanym samochodzie nie wspominam   Czy jest tak w każdym modelu?

nie wiem czy w każdym ale jest to chyba pospolite w Subaru XV 

A u mnie w Gietku po przejechaniu 300km słychać już echo więc chyba u Ciebie nie jest aż tak źle

to zależy  ;)

jak droga pozwala to po 300 km tez "słychać echo"

22415743096_9a1131fcb2_b.jpg

nie odbiega to spalanie od Skody TDI  ;)

300 km i trzeba się za stacja rozglądać

W swoim półrocznym Subaru XV zauważyłem kilka drażniących wad. 1. Chlupanie w baku które jest słyszalne (przy szybszym ruszaniu i hamowaniu) od pełnego zatankowania do przejechania 200-300km 2. Losowy brak obrazu w kamerce przy wrzuceniu wstecznego 3. Skrzypienie sprzęgła o skrzypiących plastikach w nagrzanym samochodzie nie wspominam :) Czy jest tak w każdym modelu? Pozdrawiam.

witam nowego uzytkownika XV na forum. Mam 2.0i z 2014 roku i ani chlupania w baku nigdy nie słyszałem, ani losowego braku obrazu w kamerce przy wrzuceniu wstecznego nie doswiadczyłem- obraz pojawia sie za kazym razem kiedy wrzuce bieg wsteczny. Co do słabego wyciszenia i trzeszczenia plastików daszka nad komputerkiem, ramki zegarów no cóż ten model tak ma...Choc i tak podobno w modelach od 2014 roku jest lepiej niż w poprzednich

Edited by Karas

• 7 months later...

Witam. Mam nowego XV 2,0i  od 22 czerwca 2016 i widzę, że chyba wprowadzili troszeczkę zmian. Nic nie skrzypi i raczej nie powinno bo deska nie jest twarda i plastikowa tylko miękka tak jakby wygłuszona gąbką i wyłożona coś jakby eko  skórą - ja to nazywam " skóra z chińskiej plastikowej świni " . Auto jest bardzo ciche, jeśli chce usłyszeć warkot silnika to muszę go wkręcić na naprawdę wysokie obroty około 5-6 tyś.

Mam nowego XV 2,0i od 22 czerwca 2016

Nic nie skrzypi i raczej nie powinno bo deska nie jest twarda i plastikowa tylko miękka tak jakby wygłuszona gąbką

poczawszy od my2012 deska jest wykonana z tego samego materialu- rozni sie tylko listwa ozdobna. Auto nie ma jeszcze miesiaca takze spokojnie "uloży" sie. ;)

żeby nie chlupało w baku trzeba je wygłuszyć 

choć nie wiem komu może to przeszkadzać  :rolleyes:

lepsze chlupanie niż paląca sie rezerwa 

Dostęp jest fenomenalny pod kanapą , 2 m maty + pianka załatwi robote 

Edited by Karenz