Jump to content

podświetlenie tablicy rejestracyjnej impreza 97

Subirider
 Share

Recommended Posts

Cześć, chcę się przywitać bo jestem nowy. Od maja posiadam imprezę 115 KM. Bardzo fajne autko, ale moim marzeniem jest wrx lub sti...więc przygodę z imprezą zamierzam kontynuować :)

Do rzeczy...zastanawiam się nad rozwiązaniem technicznym u mnie, bo zastanawia mnie fakt, że nad rejestracją jest jakby "wyorana szpara" na podświetlenie tablicy i lampki na mocno już zardzewiałych łapach. Czy to jest standardowe rozwiązanie? Wygląda trochę, jakby tam jednak miała być jeszcze jakaś listwa lub coś innego. Proszę o podpowiedzi bo nie wiem o co chodzi...

Acha...i jeszcze jedna rzecz - światło wstecznego czasem gaśnie, zależy od położenia dźwigni zmiany biegów - jak jest "do końca to czasem światło wsteczne nie świeci. Czy można to łatwo naprawić samemu?

Dzięki,

Z tym podswietleniem tablicy, tak to ma wygladac. Nic Ci nie brakuje :)

A ze wstecznym nigdy nie mialem problemow, ale moze to byc wina czujnika w skrzyni.

Edited by pajac_am

cha...i jeszcze jedna rzecz - światło wstecznego czasem gaśnie, zależy od położenia dźwigni zmiany biegów - jak jest "do końca to czasem światło wsteczne nie świeci. Czy można to łatwo naprawić samemu?

Tak, wystarczy wymienić czujnik wstecznego w skrzyni. Jest dostępny po lewej stronie skrzyni jak auto stoi na podnośniku.