Skocz do zawartości

podświetlenie tablicy rejestracyjnej impreza 97


Subirider

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcę się przywitać bo jestem nowy. Od maja posiadam imprezę 115 KM. Bardzo fajne autko, ale moim marzeniem jest wrx lub sti...więc przygodę z imprezą zamierzam kontynuować :)

Do rzeczy...zastanawiam się nad rozwiązaniem technicznym u mnie, bo zastanawia mnie fakt, że nad rejestracją jest jakby "wyorana szpara" na podświetlenie tablicy i lampki na mocno już zardzewiałych łapach. Czy to jest standardowe rozwiązanie? Wygląda trochę, jakby tam jednak miała być jeszcze jakaś listwa lub coś innego. Proszę o podpowiedzi bo nie wiem o co chodzi...

Acha...i jeszcze jedna rzecz - światło wstecznego czasem gaśnie, zależy od położenia dźwigni zmiany biegów - jak jest "do końca to czasem światło wsteczne nie świeci. Czy można to łatwo naprawić samemu?

Dzięki,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

cha...i jeszcze jedna rzecz - światło wstecznego czasem gaśnie, zależy od położenia dźwigni zmiany biegów - jak jest "do końca to czasem światło wsteczne nie świeci. Czy można to łatwo naprawić samemu?

Tak, wystarczy wymienić czujnik wstecznego w skrzyni. Jest dostępny po lewej stronie skrzyni jak auto stoi na podnośniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...