Skocz do zawartości

AUX w aucie z 2004r


kana23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na forum znalazłem parę wątków o AUX w legacy. Było tam napisane że czasem trzeba wyprowadzić gniazdo z radia ale zawsze jest to o nowszych autach z "czarnym" radiem. Czy w srebrnym będzie tak samo? Jak to sprawdzić?

Ewentualnie jak podłączyć do orginalnej instalacji audio tableta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przy okazji zapytam czy zamiast srebrnego radia tylko na płytki CD można wstawić i czy będzie działać czarne radio czytające płytki CD, WMA i MP3? Sprawa tyczy Outbacka 2004 wersja EU H6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie tyle chodzi o AUX czy USB, ale czy przyciski klimy, ogrzewania itp. będą działać. No i podstawowa sprawa czy wtyczki i gniazda do siebie pasują.

"Czarne" można wstawić, wtyczki trzeba przerobić. Część z nich pasuje plug and play, ale np. od klimatyzacji jest inna wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samo radyjko lepiej gra niż srebrne czy ewentualnie trzeba jeszcze wymienić głośniki?

 

Aha czy ktoś z szanownych kolegów zapodałby fotki nowszego radyjka w starszym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samo radyjko lepiej gra niż srebrne czy ewentualnie trzeba jeszcze wymienić głośniki?

 

Aha czy ktoś z szanownych kolegów zapodałby fotki nowszego radyjka w starszym aucie?

 

Tak samo kiepsko. Głośniki nie wiele pomagają (w jednym i drugim). Sprawę znacznie poprawia wzmacniacz, ale nadal jest daleko do dobrego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku radio jest lepsze, bo .. ma navi, dobrą navi, ma w końcu BT i zestaw głośnomówiący, czyta mp3, DDS, nawet na płytach DVD-DL. Ma wejscie AUX, ale przy powyższym to nie ma sensu :)

Aha i ma wyjście na suba jak ktoś potrzebuje.

Edytowane przez sherif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...