Skocz do zawartości

OBK MY2015 - solidne gumowe dywaniki - gdzie kupić?


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś namierzył na rynku gumowe dywaniki pasujące do OBK i zakrywające wszystko to, co potrzeba?

 

Zbliża się zima i nie wyobrażam sobie funkcjonowania w błocie i śniegu z tymi "pół dywanikami" które dostałem przy zakupie samochodu. Pytałem w ASO, ale nie oferują niczego innego.

 

Tak naprawdę problem dotyczy głównie miejsca kierowcy.

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba namierzyłem jeszcze fajniejsze - lepiej chronią wyższe partie podłogi. Husky WeatherBeaters - niestety dostępne tylko za wielką wodą.

 

Widać jednak, że jak się chce, to można wyprodukować fajne dywaniki - jak dla mnie rewelacja:

 

120161d1416507777-2015-outback-mods-2014

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

baca - mniej więcej takie dywaniki jak z podanego linku, to ja dostałem przy zakupie OBK. One się nie nadają na zimę, bo całe błoto i woda będzie leciała na odkrytą wykładzinę poniżej pedału gazu.

 

3f486a513e767ed190b5dbedd54afef6.jpg

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dywaniki zimowe mają spełniac swoją rolę tzn miec wysokie korytko i chronic to co znajduje sie pod dywanikiem.-imo wyglad to kwestia drugorzędna. Gdyby OEM'owe były dobre nie było by problemu. Niestety nie są i dotyczy to oem gumowych dywaników do nowego obk/forka/xv ( gumowe dywaniki są zrobione z miekkiej i cienkiej gumy tak ze robią sie w nich dziury w dodatku nie chronią miejsca pod pedalem gazu, które wyciera sie i np u mnie jest juz lyse a niedługo sie przetrze.

 449bd558f7fe5fe3med.jpg

niestety innej alternatywy na polskim rynku niz rezawy nie ma. PS spawalniczy u ciebie tez pod pedałemi zaczyna być już "jasniej"

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS spawalniczy u ciebie tez pod pedałemi zaczyna być już "jasniej"

 

Oczywiście. Innej opcji nie ma - to jest niejako naturalne przy zakresie "ochrony" jaką zapewniają salonowe dywaniki.

Szkoda - bo wykonanie jest bardzo dobre, dopasowanie w innych częściach niż pod pedałem wręcz idealne. Głębokość też ok.

Tylko ta "dziura". Chciałbym, żeby ktoś kompetentny wytłumaczył mi dlaczego tak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy wiecie może czy istnieją szare dywaniki gumowe do OBK 98-02? Miałem w Forku ze strony dywanikisamochodowe.sklep.pl i były genialne. Model Special I.

 

Niestety do OBK sa tylko po 2004 roku... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...