Skocz do zawartości

Ile oktan do Imprezy ?


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się tylko czy 100 nie szkodzi, bo więcej oktan to gorsze spalanie w silniku.

 

No chyba wlasnie lepsze i dlatego auto slabsze i to dlatego auta wyczynowe musza jezdzic na wysokoktanowym paliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz po trasie wlałem jakąś tam 98 i wydawało mi się że jest słabszy. Na ultimate jedzie dobrze, na V-power 100 nie zauważyłem różnicy. Zastanawiam się tylko czy 100 nie szkodzi, bo więcej oktan to gorsze spalanie w silniku.

gdzie jest ten fajny odcinek szutrowy ktory pokazales na zdjeciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek ten znajduje się w Zabrzu. Chyba to teren firmy POCH. Niedawno były tam zawody amatorskie organizowane przez SIGNUM SPORT ( Signum Race & Rally Show). Odcinek krótki i wskazana płyta pod silnik, której nie mam, a moja srebrna strzała jest niska, ale nic nie uszkodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi podpowie, jakie paliwo najlepiej stosować do Imprezy (seria) Różne źródła różnie podają, naczytałem się tego i już sam nie wiem.

 

W zupełności wystarczy PB95.

 

pozdr!

 

Niby wystarczy, ale np WRX my03-05 ma napisane wyraźnie aby lać TYLKO PB98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jezdze na 87 oktanow czyli najslabszej tu dostepnej. Jest to odpowiednik chyba 95-tki. lalem 89 i 91 (98 i ?) i nie widzialem roznicy. Lalem takze tutejszego V-Power'a 95 i tez nie odnotowalem roznicy. Mysle ze gdybym przy kazdej zmianie paliwa odlaczyl na chwile kleme z akumulatora to moze by byla roznica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...