Jump to content

Poszukiwana obudowa kluczyka.

kamillo16
 Share

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów.

W związku z tym, że nie mogę znaleźć porządnej obudowy kluczyka która mnie interesuje http://www.forum.subaru.pl/uploads/post-6017-1420319241,539.jpg (zdjęcie zapożyczone z naszego forum) zwracam się z pytaniem czy ktokolwiek wie, czy w ogóle takie obudowy są gdzieś dostępne łącznie z przyciskami dobrej jakości. Widziałem taką obudowę na alledrogo ale tam są chyba bez przycisków i po zdjęciu mocno razi chińszczyzną. Chińskich scyzoryków też chcę uniknąć i na scyzoryki nie mam parcia. Do tej pory posiadam dwa gumowe kluczyki, które niestety zrzucają swoją gumową obudowę i są bardzo brzydkie :(

pytałem już o to kiedyś, choć o kluczyk do forka tzw EUstyle, i niestety nie doczekałem odpowiedzi.

Chińskie są plastikowe, nawet za bardzo. Scyzoryki są całkiem OK. Mi niestety grot źle docięli więc nie używam.

Wcześniej też zakupiłem scyzoryk niby zamiennik dobrej jakości ale przy odpalaniu obudowa scyzoryka zaciera o obudowę stacyjki więc użytkowanie tego w ten sposób jest mało komfortowe. Teraz jeśli się da wolę taki kluczyk jak z linku powyżej niż eksperymentować ze scyzorykami.