Jump to content

Dziwne dzwięki

Maks1973
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

mam Outbacka MY 2015, 2.0 D CVT, przejchane ok. 6500km. Od niedawna słychac w kabinie ciche dzwięki, tak jakby tarły o siebie metalowe elementy. Początkowo myslałem, że ma to związek z układem skręcajacym, ale teraz słychać to także gdy samochód stoi na prostych kołach.

Da się z tym żyć, ale samochodzie za tyle kasy i w zasadzie nowym jest to mega irytujące.

Czy ktoś z szanownych Forumowiczów zetknął się może z takim problemem?

Z góry dzięki za info.

Pozdr.

M.

Na pewno, ale juz widzę minę gościa w serwisie jak mu mówię "Panie coś mi stuka" :D Gdyby na forum był ktoś, kto miał podobny problem (najlepiej rozwiązany w ASO :) ) może byłoby łatwiej zidentyfikować, co to może być i "naprowadzić" serwis.

Za wróżby dziękuję :)

Wróżenie z fusów. Kiedyś przez tydzień przekopywałem samochód i schowki, nasłuchiwałem co mi szura w trakcie przyspieszania i hamowania. W końcu znalazłem ... igłę od pompki do piłki w prawym podłokietniku na drzwiach ...

Na pewno, ale juz widzę minę gościa w serwisie jak mu mówię "Panie coś mi stuka" :D Gdyby na forum był ktoś, kto miał podobny problem (najlepiej rozwiązany w ASO :) ) może byłoby łatwiej zidentyfikować, co to może być i "naprowadzić" serwis.

Za wróżby dziękuję :)

Trzeba po prostu zaprosić mechanika na jazdę testową, jak jest dobry, to znajdzie problem