Skocz do zawartości

starlink WRX STI MY16


turas

Rekomendowane odpowiedzi

Tym autem nie wolno jezdzic w korkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szlag go trafi(sprzęgło,skrzynia etc)

 

Myślę, że w przypadku tej wypowiedzi warto użyć " :mrgreen: " albo  " ;)" w innym przypadku, gdzie powyższa wypowiedź jest na poważnie, zastosowałbym przez Moderatora ostrzeżenie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy do jednostki centralnej w modelu WRX STI 2016 ST000 można podłączyć subwoofer taki jak z poniższego linku lub coś podobnego?

być może można ale zostaje Ci chyba sprowadzenie tego subwoofera samodzielnie. Jak ja chciałem sobie sprawic lepsze oem głosniki do XV cos ale te:

http://www.subispeed.com/subaru-oem-kicker-speaker-upgrade-2015-wrx-2015-sti#.VkuIp79xUpk

to w ASO usłyszałem ze mi tego nie sprowadzą bo jest to  zarezerwowane tylko na rynek US ( tak samo wysuwany podłokietnik). Zupełnie takiej polityki firmy zrozumieć nie potrafię. Na twoim miejscu udałbym sie do porzadnego zakładu z Car Audio i tam Ci dobiorą cos z prawdziwego zdarzenia skoro ASO nie potrafi/nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzenie tego z USA to żaden problem. Chodzi mi o to czy w jednostce centralnej (radio) jest wejście na subwoofer? Najlepiej taki jak podałem w pierwszym poście bo jest to p&p bez żadnego druciarstwa. Czy nie ma takiego wejścia i chcąc mieć lepsze audio trzeba wymienić "radio"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzenie tego z USA to żaden problem. Chodzi mi o to czy w jednostce centralnej (radio) jest wejście na subwoofer? Najlepiej taki jak podałem w pierwszym poście bo jest to p&p bez żadnego druciarstwa. Czy nie ma takiego wejścia i chcąc mieć lepsze audio trzeba wymienić "radio"?

W tej sytuacji udaj się do ASO celem demontażu radia i sprawdzenia czy jest wyjście na SUB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w BRZ ten subwoofer. Ogólnie podłączenie wygląda tak:

 

dostajesz razem z subwooferem przewód/wiązkę i ona ma z jednej strony wtyczkę do subwoofera a z drugiej rozgałęzienie. Z jednej strony, w to rozgałęzienie wpina się oryginalną wiązkę z samochodu (te dwie białe kostki, które widać na obrazku wyżej) a z drugiej strony to rozgałęzienie wpina się do radia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w BRZ ten subwoofer. Ogólnie podłączenie wygląda tak:

 

dostajesz razem z subwooferem przewód/wiązkę i ona ma z jednej strony wtyczkę do subwoofera a z drugiej rozgałęzienie. Z jednej strony, w to rozgałęzienie wpina się oryginalną wiązkę z samochodu (te dwie białe kostki, które widać na obrazku wyżej) a z drugiej strony to rozgałęzienie wpina się do radia.

 

Miałeś w BRZ'cie zwykle radio takie jak w wrx sti my15 czy jak w my16 dotykowe?

W opisie subwoofera z linka z mojego pierwszego postu jest napisane, ze pasuje do "radia" bez navi. Z tego co mi wiadomo to w wrx z USA radia bez nawigacje były takie jak w polskich my15 czyli niedotykowe.

I tu moje pytanie czy pasuje to do radia dotykowego?

 

@Karas czy to zdjecie jest radia dotykowego czy zwykłego?

Edytowane przez turas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zauważyłem w swoim sti my16 taka przypadłość: mam w odtwarzaczu płytę cd z mp3 i po ponownym uruchomieniu auta czasem odtwarza ja od miejsca w którym skończyło, a czasem od samego początku. Czym jest to spowodowane? Trochę to irytujące.

 

Czy mozna dograc/zaktualizować starlink'a tak aby był mirrorlink bo chyba go nie ma w WRX STI MY16 ST000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko mam "radio" bez navi ( tańsza opcja ST000) i obecnie starlink nie ma mirrorlink'a. Czy ta aktualizacja dogra mi mirrlinka czy jest on przeznaczona do HU z navi i posiadające juz mirrorlink?

 

 

 

Czy aktualizacja jest płatna, jeżeli tak to ile? Czy po tej aktualizacji będzie dostępny Mirrollink, czy tylko poprawka istniejącego systemu?

 

 

Funkcja MirrorLink, w przypadku modelu WRX STI, jest dostępna jedynie w wersji TOP. 

Oprogramowanie aktualizuje funkcję z wersji 1.0 do wersji 1.1 i jest to bezpłatna usługa, którą wykonują wszystkie ASO Subaru. 

Nie ma możliwości wgrania aktualizacji do systemów, które nie posiadają funkcji MirrorLink obecnie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za konkretną odpowiedź w sprawie Mirrorlink'a.

 

Ponawiam jeszcze jedno pytanie:

 

Zauważyłem w swoim sti my16 taka przypadłość: mam w odtwarzaczu płytę cd z mp3 i po ponownym uruchomieniu auta czasem odtwarza ja od miejsca w którym skończyło, a czasem od samego początku. Czym jest to spowodowane? Czy to norma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę sprawdzić inne płyty - czy dzieje się to samo (Byćmoże występują mikrouszkodzenia płyt CD). Jakość plików również ma znaczenie (orginalne).

Jeśli wykluczy Pan powyższe i nadal problem wystąpi, proszę zgłosić się do ASO w celu zczytania danych z urządzenia.

Skontaktujemy się z producentem w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Funkcja MirrorLink, w przypadku modelu WRX STI, jest dostępna jedynie w wersji TOP. Oprogramowanie aktualizuje funkcję z wersji 1.0 do wersji 1.1 i jest to bezpłatna usługa, którą wykonują wszystkie ASO Subaru. Nie ma możliwości wgrania aktualizacji do systemów, które nie posiadają funkcji MirrorLink obecnie.

 

Witam, mam podobne pytanie co kolega powyżej...i chciałbym się upewnić...???

nie mam wersji TOP, tylko wersję ST00 STI MY16 - czyli z ekranem....

 

U dealera przy zakupie auta dostałem informację , że jeśli ściągną aplikację Starlink na telefon, to będzie w tej wersji działać MirrorLink

i wszystko będzie super, to jak to jest w rzeczywistości???

 

Próbowałem to skonfigurować ale coś nie działa i właśnie natrafiłem na ten watek...:)

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...