Skocz do zawartości

Stacja multimedialna 2015+ (SUBARU STARLINK 3)


Kapitalista

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka pytań dotyczących stacji multimedialnej montowanej w Outback 2015, Forester 2015 i w najwyższych modelach Levorga:

 

* Czy wiecie skąd pobierać nowe bazy Gracenote ? - ostatnia jaką widziałem to 5.6.2.3 (Revision 6324)

* Czy był ostatnio jakiś ogólny update całego systemu multimedialnego ?

* Czy wiadomo coś o nowych aktualizacjach map ? (w autach produkowanych w 2015 - mapy są oznaczone numerem Q32013 i datowanych na 131216 - domniemywam że chodzi o 16 grudnia 2013). Na stronie NNG informuje że ma mapy HERE 2015Q3 do swoich systemów, natomiast po przejściu do zakupów można nabyć tylko wersję 2014/2015, ale TYLKO do starszego systemu montowanego w Foresterach z roczników 2013/2014.

* Ostatnia wersja iGo w nowej stacji multimedialnej ma numer 9.12.45.517526 (April, 8 2015) - czy ma ktoś nowszą ?

* Czy istnieje możliwość całkowitego wyłączenia głosowych komunikatów nawigacji ? Odnajduję tylko możliwość lekkiego ściszenia i podgłośnienia, ale nie mogę całkowicie tego gadania wyłączyć. Podczas jazdy lubię się delektować muzyką, a nie wkurzającymi komunikatami na każdym rondzie "zjedź drugim zjazdem".

* Mirrorlink- ktoś to cholerstwo uruchomił ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy był ostatnio jakiś ogólny update całego systemu multimedialnego ?

 

Ostatnia aktualizacja wyszła w czerwcu - ktoś pisał na być kolejna ale nie wiadomo kiedy.

 

 

 

Czy wiadomo coś o nowych aktualizacjach map ?

 

Po problemach jakie napotkała moja nawigacja ze zlokalizowaniem kilku adresów pytałem w ASO - na razie nie ma dostępnej aktualizacji map.

 

 

 

Ostatnia wersja iGo w nowej stacji multimedialnej ma numer 9.12.45.517526 (April, 8 2015) - czy ma ktoś nowszą ?

 

Mam tą samą wersję - OBK przyjechał do ASO w maju.

 

 

 

Czy istnieje możliwość całkowitego wyłączenia głosowych komunikatów nawigacji ? Odnajduję tylko możliwość lekkiego ściszenia i podgłośnienia, ale nie mogę całkowicie tego gadania wyłączyć.

 

Nie znalazłem takiej opcji. 

 

 

 

Mirrorlink- ktoś to cholerstwo uruchomił ?

 

Udało mi się ale tylko na starym telefonie żony (SGS3) - z nowszymi nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...