Jump to content

Stacja multimedialna 2015+ (SUBARU STARLINK 3)

Kapitalista
 Share

Recommended Posts

Jest kilka pytań dotyczących stacji multimedialnej montowanej w Outback 2015, Forester 2015 i w najwyższych modelach Levorga:

* Czy wiecie skąd pobierać nowe bazy Gracenote ? - ostatnia jaką widziałem to 5.6.2.3 (Revision 6324)

* Czy był ostatnio jakiś ogólny update całego systemu multimedialnego ?

* Czy wiadomo coś o nowych aktualizacjach map ? (w autach produkowanych w 2015 - mapy są oznaczone numerem Q32013 i datowanych na 131216 - domniemywam że chodzi o 16 grudnia 2013). Na stronie NNG informuje że ma mapy HERE 2015Q3 do swoich systemów, natomiast po przejściu do zakupów można nabyć tylko wersję 2014/2015, ale TYLKO do starszego systemu montowanego w Foresterach z roczników 2013/2014.

* Ostatnia wersja iGo w nowej stacji multimedialnej ma numer 9.12.45.517526 (April, 8 2015) - czy ma ktoś nowszą ?

* Czy istnieje możliwość całkowitego wyłączenia głosowych komunikatów nawigacji ? Odnajduję tylko możliwość lekkiego ściszenia i podgłośnienia, ale nie mogę całkowicie tego gadania wyłączyć. Podczas jazdy lubię się delektować muzyką, a nie wkurzającymi komunikatami na każdym rondzie "zjedź drugim zjazdem".

* Mirrorlink- ktoś to cholerstwo uruchomił ?

Czy był ostatnio jakiś ogólny update całego systemu multimedialnego ?

Ostatnia aktualizacja wyszła w czerwcu - ktoś pisał na być kolejna ale nie wiadomo kiedy.

Czy wiadomo coś o nowych aktualizacjach map ?

Po problemach jakie napotkała moja nawigacja ze zlokalizowaniem kilku adresów pytałem w ASO - na razie nie ma dostępnej aktualizacji map.

Ostatnia wersja iGo w nowej stacji multimedialnej ma numer 9.12.45.517526 (April, 8 2015) - czy ma ktoś nowszą ?

Mam tą samą wersję - OBK przyjechał do ASO w maju.

Czy istnieje możliwość całkowitego wyłączenia głosowych komunikatów nawigacji ? Odnajduję tylko możliwość lekkiego ściszenia i podgłośnienia, ale nie mogę całkowicie tego gadania wyłączyć.

Nie znalazłem takiej opcji. 

Mirrorlink- ktoś to cholerstwo uruchomił ?

Udało mi się ale tylko na starym telefonie żony (SGS3) - z nowszymi nie działa.