Jump to content

EJ20 potencjał i wyniki

sigma111
 Share

Recommended Posts

ej, pod pojęciem gadżetów nie mam na myśli magnetyzera ... nie wiem co jeszcze Janusze stosują

skwaro : słyszałem o 800KM (co już na mnie zrobiło wrażenie) ale 1 K to już nie wiem o co chodzi

EJ20 turbo (zamknięte)... a dalej to już nie wiem jakie są wersje tego silnika

Drugie pytanie jakie powinno paść równocześnie brzmi:

Na jak długo? :mrgreen:

Dokładnie......  :thumbup:

Trzeba sobie zadać pytanie o zasadność takich modyfikacji..... po co, do czego to ma służyć i na jak długo wystarczyć...... i czy mam zasobny portfel  ;)

Pewnie zrobią i 1K i więcej....tylko ile to wytrzyma ? Chyba, że ma stać w garażu a właściciel ma być happy, że jest posiadaczem 1,5 K imprezy.

Sądzę, ze realne użyteczne moce to coś w okolicach 600-700 ......

To ja zapytam inaczej?

Jaki potencjał ma EJ20G w turbodziadku jako szybszy dupowóz do codziennego użytku? Ma być bezawaryjnie, bezobsługowe poza normalnym serwisem :)

Wcześniej czy pózniej mnie to czeka to chciałbym wiedzieć ;)

Sent with Tapatalk

Jaki potencjał ma EJ20G

Te silniki stosowane były również w Imprezach i fabrycznie miały 280KM,choć trochę się różniły osprzętem.

Dobrze zrobiony taki silnik na 240-250KM z ładnym przebiegiem momentu obrotowego,powinien służyć długo i bez nadwyrężania zmęczonych już nieco napędów. 

Moje pytanie wynikało z zwykłej ciekawości. Na chwile obecną Legacy posiada pewną ponad standardową moc i to wystarcza. Jak białko będzie ogarniać to może kiedyś w przyszłości się zmieni parametry maszyny. :)