Skocz do zawartości

Forester 2.0 XT 15MY - muszę go mieć.


zzip1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Forumowiczów,

Jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. Mam zamiar zakupić Forestera jak w temacie. Chciałbym w tym miejscu poprosiić o opinie dot. tego modelu tych, którzy posiadają i użytkują właśnie to auto - czy biorą olej, ile, czy w okresie gwarancyjnym występowały jakieś usterki, jak najlepiej docierać, na jakim oleju, itp,itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigałem  kilka razy grzecznościowo XT  MY15. Poezja .. Płynie jak w bajce.. Wchodzi na obroty jak trzeba i to co lubię w Subaru , piękny dźwięk BOXERA i ta przyczepność... Jest zacny.. Osobiście nie słyszałem od znajomych użytkowników o dylematach związanych z użytkowaniem a śmigają co niektórzy już drugi rok...

Polecam jazdę testową Demo Modelem...

 

Pozdrawiam i powodzenia  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigałem  kilka razy grzecznościowo XT  MY15. Poezja .. Płynie jak w bajce.. Wchodzi na obroty jak trzeba i to co lubię w Subaru , piękny dźwięk BOXERA i ta przyczepność... Jest zacny.. Osobiście nie słyszałem od znajomych użytkowników o dylematach związanych z użytkowaniem a śmigają co niektórzy już drugi rok...

Polecam jazdę testową Demo Modelem...

 

Pozdrawiam i powodzenia  

Jechałeś w słuchawkach na uszach z nagranym dzwiękiem z "odetkanego" Sti, że słyszaleś ten piękny dzwięk boxera???? Forka  2.0 Dit słychac jak wujka Toyotę Camry z lat 90..... Reszta oczywiście się zgadza

Edytowane przez Kts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem .... obserwuję mobile.de.. W polskich ogłoszeniach są na chwilę obecną dwie szt XT gen 4, natomiast wersji gen 3 nie ma wcale... Więc polowanie będzie musiało się odbyć szybko i konkretnie. Z drugiej strony ostatnią generacją Leśnika trochę będzie szkoda bujać się bezdrożach ....

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A jest ktoś kto ma porównanie z jazdy Foresterem XT sg 211 i 230 km z Forkiem my15 ? Chodzi mi i dynamikę i wrażenia ogólne z jazdy oraz doznania dzwiekowe

Wszystko na niekorzyść MY15, no może poza komfortem jazdy i oczywiście wyposażeniem :)

Chociaż trzeba przyznać, że co do dynamiki, to różnica nie jest duża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jest ktoś kto ma porównanie z jazdy Foresterem XT sg 211 i 230 km z Forkiem my15 ? Chodzi mi i dynamikę i wrażenia ogólne z jazdy oraz doznania dzwiekowe

 

Wszystko na niekorzyść MY15, no może poza komfortem jazdy i oczywiście wyposażeniem :)

Chociaż trzeba przyznać, że co do dynamiki, to różnica nie jest duża...

. To mnie zasmuciłem myślałem ze ta ostatnia generacja jest wykoncu na plus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę przesadziłem, dynamika jest niezła, ale CVT w porównaniu do MT wypada gorzej, prowadzenie i trzymanie drogi jest jak na SUVa b. dobre, dźwięk silnika to niestety duży minus. Na plus na pewno też spalanie i tak jak pisałem komfort i wyposażenie. Także nie jest źle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...