Skocz do zawartości

Subaru Impreza MY2017


kamilgt

Rekomendowane odpowiedzi

impreza concept

http://imgur.com/a/FyvTZ

 

Pomysł super ale buciki i kolor mogliby się postarać lepiej dobrać :yellowcard:

Concept wygląda zacnie, ale problem "zwykłej" imprezy jest taki, że małe sedany (czyt. segment C) nie cieszą się dużym zainteresowaniem rynku w PL. Rozumiem, że porównywanie Subaru do np. Focusa sedan, Civica sedan, Renault Fluance jest nieodpowiednie, ale te auta w tych budach bardzo mizernie się sprzedają. Co innego segment D gdzie ma się już namiastkę dużego auta. Ostatnio mam wrażenie, że i40 w sedanie się namnożyło bardzo wiele, a Elantry raczej na palcach jednej ręki można policzyć.

 

EDIT: http://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/premiery/news-nowy-hyundai-elantra-jak-avante,nId,1924716 :-D

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO sa pewne przeslanki ze ten prototyp bedzie zblizony do auta ktore trafi do produkcji.  Przemawiaja za tym proporcje auta, ale rowniez pewna zbieznosc z innymi autami ktore nie dawno FHI zaprezentowalo na pokazach. Z tego co rozumiem to nowe auta Subaru beda bazowaly na tej samej plycie podlogowej - co powinno byc plusem dla imprezy i pojemnosc wnetrza.  Czas pokaze jak bedzie, ale chyba Subaru slucha opini na temat ich polityki z prototypami i mam nadzieje ze w obecnej rzeczywistosci gdzie tanie auta wygladaja lepiej od drogich, jest szansa ze cos ladnego trafi w koncu do produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

stupięćdziesięciomadwoma mechanicznymi kuńmi na miano agresywnego nie zasłużysz... ni ma czym...

pierdołami zupy nie okrasisz ...

 

Aha, no i Sedan jest przeznaczony tylko na rynek amerykański ...

Gdzieś na Forum czytałem, że przed 2018 nie będzie żadnych nowych modeli Subaru.

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to wszystko jest takie nijakie? Napompowane i nijakie.

No sorry, ale auto dla żony kupowałem spoza rodziny Subaru i to właśnie dlatego, że w 2014r nie było nic, dosłownie nic co mogłoby się podobać i mieć odpowiedni silnik + skrzynię (poza Foresterem XT)

Widzę że i rok 2017 nie będzie rokiem Subaru.....a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że i rok 2017 nie będzie rokiem Subaru.....a szkoda

 a jaki rok był rokiem Subaru ? :) To maja byc miejskie wozidła do bezpiecznego i taniego przemieszczania sie z punktu A do B - tylko i wylacznie dlatego Subaru tak dobrze sprzedaja sie w USA bo sa bezawaryjne i tanie - jak na warunki USA - cos jak pewna marka koncernu VW  na literke S u nas. Ja wiem ze każdy z was chciałby zeby każde Subaru miało wielkie skrzydło, gigantyczny wlot na masce i 300 koni -niestety na takich autach sie nie zarabia tyle co na masówce

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, kupując auto żonie, a baaardzo chciałem aby było to Subaru, nie celowałem w STI ze skrzydłem i 300 kuców.

Auto miało być miejskie, silnik żwawy i skrzynia automat.....i teraz zagwozdka - jakie Subaru oferowało taką opcję (poza XT)?

Żadne, dosłownie żadne. Odbyłem kilka jazd próbny i sorry, ale wybrałem inne.

 

p.s.

rynek polski ma z goła inne ceny niż US i Subaru cenowo to raczej auto premium

 

p.p.s.

baaardzo był chciał, aby kolejnym autem żony było Subaru :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę że i rok 2017 nie będzie rokiem Subaru.....a szkoda

a jaki rok był rokiem Subaru ? :) To maja byc miejskie wozidła do bezpiecznego i taniego przemieszczania sie z punktu A do B - tylko i wylacznie dlatego Subaru tak dobrze sprzedaja sie w USA bo sa bezawaryjne i tanie - jak na warunki USA - cos jak pewna marka koncernu VW na literke S u nas. Ja wiem ze każdy z was chciałby zeby każde Subaru miało wielkie skrzydło, gigantyczny wlot na masce i 300 koni -niestety na takich autach sie nie zarabia tyle co na masówce
Całej historii nie znam, ale dla mnie to był 2007. Jeszcze bulgotało, wyglądało i podniecało...

 

Teraz musisz porównywać, konfigurować, szacować, a potem i tak zawsze czegoś brakuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, kupując auto żonie, a baaardzo chciałem aby było to Subaru, nie celowałem w STI ze skrzydłem i 300 kuców. Auto miało być miejskie, silnik żwawy i skrzynia automat.....i teraz zagwozdka - jakie Subaru oferowało taką opcję (poza XT)?

zadne ale XT to wlasnie blizej do :

 

 

STI ze skrzydłem i 300 kuców

miales do wyboru XV i zwykłego forka. Czyżby te modele  były"za słabe" dla żony?? ( a przecież konkurencja oferuje silniki z takimi samymi mocami )

wiec o co chodzi?

 

 

rynek polski ma z goła inne ceny niż US i Subaru cenowo to raczej auto premium

jak to ktoś na forum napisał już Subaru cenowo jakos strasznie nie odbiega od masówek (skoda) z napedem AWD i takim samym wyposażeniem. Ale nie każdy AWD i tak dobrze doposażonego auta potrzebuje - i raczej kupuje srednio wyposazony samochod z napedem na 1 os. W dodatku w Subaru rabatu nie dostaniesz

 

 

Teraz musisz porównywać, konfigurować, szacować, a potem i tak zawsze czegoś brakuje....

Z tego co pamietam to Subaru nie ma konfiguratora. Masz 3 opcje wyposazenia activ, comfort i platinum ( czy jakos tak) i koniec nie możesz auto doposażyć w cos jeszcze albo na odwrót zazyczyc sobie zeby najwyzsza wersja nie miała czegos tam.

Jak sobie wejdziecie na subaru com wyswietli wam sie cennik aut tej marki w USA. Przeliczcie sobie na PLN i zobaczycie ile te auta tak na prawde powinny kosztowac i wyjda wam ceny jak w Skodzie - po prostu w chwili obecnej są to auta dla mas i tyle. maja byc tanie, ekonomiczne i niezawodne. bez wodotrysków . A ze w Pl cenowo wychodzą słabo to inna sprawa (cła, podatki, marza importera)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

miales do wyboru XV i zwykłego forka. Czyżby te modele były"za słabe" dla żony?? ( a przecież konkurencja oferuje silniki z takimi samymi mocami ) wiec o co chodzi?

 

Odbyłem jazdę XV i Forkiem, aleeee - aby mieć auto z automatyczną skrzynią musiałem wybrać benzynę - a to nie jedzie, powtarzam - nie jedzie.

XV bardzo podobał się żonie, mi może mniej, ale to miało być auto dla kobity.

I tak - niestety te auta były/są "za słabe" dla żony (lub przycisnąć :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

aby mieć auto z automatyczną skrzynią musiałem wybrać benzynę

 

jeżdżę For D z automatem i jest ok. jeżeli chodzi o przyspieszenia...

 

 

 

I tak - niestety te auta były/są "za słabe" dla żony (lub przycisnąć )

 

no to For XT...ale ten może być za szybki.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...