Skocz do zawartości

Subaru Impreza MY2017


kamilgt

Rekomendowane odpowiedzi

Subaru pokazało niedawno całkiem zblizony do seryjnej wersji concept hatchbacka, za dwa tygodnie na targach w LA pokaże concept sedana, więc to chyba już najwyższy czas na założenie tematu o następnej generacji Imprezy  :) 

 

2017-Impreza-Subaru-Photos-5--800x445.jp2017_subaru_impreza_concept_zive_tokio_0

 

 

a tu zapowiedź conceptu sedan:

 

wcf-subaru-impreza-sedan-concept-teaser-

 

 

jakie są Wasze przemyślenia? 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te przykłady (oraz koncept obecnego STI) rzuca się w oczy wyżej poprowadzona linia dachu i większa powierzchnia bocznych szyb we wszystkich przypadkach wersji finalnych w stosunku do konceptów. 

Bardzo jestem ciekaw czy w kolejnej Imprezie też tak będzie, bo póki co koncept wygląda zachęcająco.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli powierzchnie szyb się zwiększy tym samym linia dachu zostanie podniesiona to mi ta nowa Impreza przypomina mocniej "przerysowaną" obecną wersję Imprezy HB

 

czyli jak dla mnie ładne i za to plus a mały minusik za przekombinowane kształty w przednim zderzaku

 

niech walczą z wagą, sztywnością nadwozia i silnikami/napędami bo co nam po kształcie jak włożą do tego 1.6 i NA czar pryśnie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli powierzchnie szyb się zwiększy tym samym linia dachu zostanie podniesiona to mi ta nowa Impreza przypomina mocniej "przerysowaną" obecną wersję Imprezy HB

 

czyli jak dla mnie ładne i za to plus a mały minusik za przekombinowane kształty w przednim zderzaku

 

niech walczą z wagą, sztywnością nadwozia i silnikami/napędami bo co nam po kształcie jak włożą do tego 1.6 i NA czar pryśnie  ;)

 

Może też doczekamy się podparcia lędźwiowego w standardowej opcji wyboru :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli powierzchnie szyb się zwiększy tym samym linia dachu zostanie podniesiona to mi ta nowa Impreza przypomina mocniej "przerysowaną" obecną wersję Imprezy HB

 

czyli jak dla mnie ładne i za to plus a mały minusik za przekombinowane kształty w przednim zderzaku

 

niech walczą z wagą, sztywnością nadwozia i silnikami/napędami bo co nam po kształcie jak włożą do tego 1.6 i NA czar pryśnie  ;)

 

Może też doczekamy się podparcia lędźwiowego w standardowej opcji wyboru :biglol:

 

 

Prrrrr, szalony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może też doczekamy się podparcia lędźwiowego w standardowej opcji wyboru
 

 

wybacz, zapomniałem o najważniejszym 

 

tak przy okazji to miałem okazje sprawdzić fotele w nowej Skodzie Superb, jakaś tam top wersja i podparcie maksymalnie wysunięte to mniej więcej poziom foteli w Subaru XV które jak wiadomo takowej nie mają, może właśnie dlatego, że są lepiej wyprofilowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może też doczekamy się podparcia lędźwiowego w standardowej opcji wyboru

 

wybacz, zapomniałem o najważniejszym

 

tak przy okazji to miałem okazje sprawdzić fotele w nowej Skodzie Superb, jakaś tam top wersja i podparcie maksymalnie wysunięte to mniej więcej poziom foteli w Subaru XV które jak wiadomo takowej nie mają, może właśnie dlatego, że są lepiej wyprofilowane

Ketiv,chcesz pogadać o skodzie?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może też doczekamy się podparcia lędźwiowego w standardowej opcji wyboru :biglol:

 

Dziwne, ja to mam w OBK MY04 .... :)
Rozmawiamy o klasie "impreza" w wersji na Europę, podparcie surowo zakazane ;)

pewnie dlatego nie ma podparcia w Levorgu ;)

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Może też doczekamy się podparcia lędźwiowego w standardowej opcji wyboru :biglol:

 

Dziwne, ja to mam w OBK MY04 .... :)
Rozmawiamy o klasie "impreza" w wersji na Europę, podparcie surowo zakazane ;)
pewnie dlatego nie ma podparcia w Levorgu ;)

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

BINGO!

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba, ze narazie trzymaja sie od paru lat konsekwentnie designu, jak do tej pory nigdy. Wszystkie modele maja pewne wspolne cechy (nadkola, gril, swiatla przednie). Dawniej takie wspolne cechy byly realizowane moze w jednej generacji i koniec (patrz Hawkeye, Tribeca pre-lift, Subaru R1).

 

Jesli nowa Impreza wreszcie tez bedzie miala podkowy jako DLRy, to bedzie sukces ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...