Jump to content
diamond

MOON Off Road

Recommended Posts

Posted (edited)

@diamond, aż tyle czasu nie będę miał, ale pogadać i pociorać Forki jak najbardziej. Może wyciągnę kumpla, który kupił niedawno XT z CVT.

Edited by suberet

No to chętnie :)

W tą sobotę mogłoby się udać :)

Chętnie się dołączę z moją piętnastką, tyle, że sobota ni chu chu.... Ale pewnie kiedyś się uda.

Witam wszystkich,

zbieram się i zbieram żeby wreszcie kiedyś zjechać kawałek z asfaltu, no i bez wątpienia jestem w odpowiednim miejscu. Nie wiem jeszcze czy uda mi się zorganizować jutro czas także umawiać się nie chce ale jeśli macie jakieś miejsce zbiórki to dajcie cynk, może się uda

Ktoś będzie ? Nie chciałbym czekać w samotności ..

Szanowni, 

odpuszczamy dzisiaj. Wrzucę informacje o kolejnym spotkaniu. Szykujcie się na rodzinną „ holdziarska” atrakcje ;)

no widzisz, ja teoretycznie mogłem teraz, ale w forku "zaś coś", dzisiaj uziemiony, jak po dzisiejszym grzebaniu w hamulcach będzie w pełni sprawny melduję się na hołding z jakim ognichem, safari na Sosnicy itp :)

czytam wątek, w intaczu!

Hej,

od dłuższego czasu byłem nieaktywny na forum i dziś oficjalnie mogę potwierdzić koniec mojej historii z Subaru. Sprzedałem :(

Już dawno nie zjechałem nim z asfaltu, a miłość została trochę przygaszona ciągłymi awariami i drogimi wizytami w serwisie. Mimo to, to było zdecydowanie najfajniejsze auto jakie dotychczas miałem. I super było Was dzięki tej marce poznać!

Będę zaglądał, a może kiedyś wrócę za kierownicę Subaraka ;)

Pozdrowienia!

• Sad 2

W dniu 9.08.2019 o 20:19, nhp890 napisał:

Hej,

od dłuższego czasu byłem nieaktywny na forum i dziś oficjalnie mogę potwierdzić koniec mojej historii z Subaru. Sprzedałem :(

Już dawno nie zjechałem nim z asfaltu, a miłość została trochę przygaszona ciągłymi awariami i drogimi wizytami w serwisie. Mimo to, to było zdecydowanie najfajniejsze auto jakie dotychczas miałem. I super było Was dzięki tej marce poznać!

Będę zaglądał, a może kiedyś wrócę za kierownicę Subaraka ;)

Pozdrowienia!

Cześć Pawel. Szkoda, ze rozstaniesz się z Subarakiem, choć tak jak piszesz, czasem pewne względy są silniejsze niż emocje. Ja tez miałem z poprzednim Leśnikiem kilka przygód i z obecnym tez . Mimo to zostałem przy marce, bo frajda prowadzenia Leśnika w różnych warunkach jest naprawdę wielka. Zaglądaj , pisz , dzwon , jesteśmy do dyspozycji. Pozbieram jakieś zdjęcia i filmiki jak orales swojego Leśnika tu i tam , tak na pamiątkę :)

pozdrawiam

D

i feel ya Paweł... niejeden z nas zna ten ból i dylematy w związku z tym :)