Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Panie i Panowie

 

 

W dniu 12.08.2017r, propounję zajazd na "Hołdzie" w Sośnicy, pt " Noc Meteorów, czyli Plejady wieczorową porą".  Moglibyśmy spędzic rodzinnie czas w tle nieba spadąjcych gwiazd, przy ognisku i wspólnie się zintegrować. Jest ktoś chętny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/8/2017 o 19:09, cOijN napisał:

no-go, nie powinenem prowadzić auta bo mi dopiero w piątek obojczyk poskręcali :/

Quba. Co się stało ? 

 

Myśle że w obcenj sytuacji, przełożymy nasze spotkanie na wrzesień . Niebo nie zapowiada się optymistycznie. .....

Dnia 8/7/2017 o 09:01, nhp890 napisał:

A mój Forester stoi u Paulusa i czeka aż się warsztat otworzy :( pewnie dopiero we wrześniu odzyskam

Paweł, a co twojemu Forkowi się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2017 o 17:18, diamond napisał:

Paweł, a co twojemu Forkowi się stało ?

Przegrzał mi się w trasie, a płyn chłodzący jest martwiąco brudny, biorąc pod uwagę fakt że był wymieniany kilka tygodni wcześniej. Za 2 dni warsztat się otwiera, to mam nadzieję że dowiem się co tam się stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ajsiol napisał:

Dzień dobry koledzy, 

 

Jestem z Pyskowic chętnie bym się wybrał na taki wyjazd z wami. Przy okazji może uzyskam jakieś podpowiedzi jak w miarę tanio troszkę podnieść Forka SG. 

 

Pozdrawiam

Leszek 

 

Podkładki pod kolumny + ewentualnie jeśli opony już słabe to zmiana profilu na wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W niedzielę brałem udział w rajdzie Luźna Gumka organizowanego przez stowarzyszenie MUTT. Rajd był z założenia dla seryjnych aut i dla takich była przygotowana trasa. Łatwo nie było - w poprzednich dniach napadało i miejscami było dużo błota. Forester dzielnie dawał radę, chociaż nie bez strat. Urwałem nadkole, przedni zderzak i złamałem tylny zderzak. W wielkiej kałuży zgubiłem też przednią tablicę ale udało się ją wyłowić :D jestem pozytywnie zaskoczony, że nie zalałem silnika. 3 razy wjechałem do wody sięgającej po lampy, ale na szczęście w żadnej nie utknąłem więc woda nie miała dużo czasu żeby wszędzie dotrzeć. Podsumowując - rajd był rewelacyjny i wszystkich zachęcam do wzięcia udziału w następnych edycjach :) a tak w temacie, kiedy gdzieś jedziemy?

IMG_2821.JPG

IMG_2849.JPG

IMG_2857.JPG

IMG_2862.JPG

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, nhp890 napisał:

W niedzielę brałem udział w rajdzie Luźna Gumka organizowanego przez stowarzyszenie MUTT. Rajd był z założenia dla seryjnych aut i dla takich była przygotowana trasa. Łatwo nie było - w poprzednich dniach napadało i miejscami było dużo błota. Forester dzielnie dawał radę, chociaż nie bez strat. Urwałem nadkole, przedni zderzak i złamałem tylny zderzak. W wielkiej kałuży zgubiłem też przednią tablicę ale udało się ją wyłowić :D jestem pozytywnie zaskoczony, że nie zalałem silnika. 3 razy wjechałem do wody sięgającej po lampy, ale na szczęście w żadnej nie utknąłem więc woda nie miała dużo czasu żeby wszędzie dotrzeć. Podsumowując - rajd był rewelacyjny i wszystkich zachęcam do wzięcia udziału w następnych edycjach :) a tak w temacie, kiedy gdzieś jedziemy?

IMG_2821.JPG

IMG_2849.JPG

IMG_2857.JPG

IMG_2862.JPG

 

Widziałem Twojego zliftowanego Forka u Pawła w Katowicach i skoro swoim pourywałeś to i owo, to ja seryjnym bym się obawiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooooo grubo panie, widziałem foty na fb, niezla impreza ;)

ja sie tez zastanawiałem, ale byłem na 99% przekonany że to nie zabawa na mojego czarnucha, a i że pogoda w tym czasie może dodatkowo utrudnić zabawę.

 

ale skoro już poznałeś teren, to może nas też kiedyś przeprowadzić bo mniej ekstremalnych ścieżkach w tej okolicy? :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wszystkich bym przeprowadził, ale teren nie jest publicznie otwarty i musimy poczekać na dni otwarte stowarzyszenia MUTT lub szkolenia/imprezy organizowane dla początkujących użytkowników SUVów/terenówek żeby móc legalnie pojeździć. Jak coś takiego będzie "na horyzoncie" to dam znać w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...