Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam szacownych Subaromaniaków.

 

Niedawno przesiadłem się z oldtimera na Samuraia (też już prawie oldtimer hehe) i chcę powoli ogarnąć temat lajtowego off-roadu.

Extremalne taplanie w błocie raczej mi nie pasi, ale nasze śląskie hołdy jak najbardziej :)

Mam jeszcze parę rzeczy do grzebnięcia w autku, ale myslę, że za jakieś 2 tygodnie będzie gotowy.

Gdybym mógł dołączyć na jakis wypad to byłoby fajnie.

Pozdrawiam, Browiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy cię wśród nas. Nie ma najmniejszego problemu, żebyś do nas dołączył. Mieliśmy już Samuraja na naszych wypadach. Bywał też Land Rover. Kłopot w tym, że się jakoś te nasze wypady na hołdy rozlazły i ciężko nam się pozbierać na kolejny. Pozostaje ci zaglądać tu od czasu do czasu, może coś sklecimy.

Brakuje chyba jakiegoś spiritus movens, którym dotąd był @diamond.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem Wasze trasy i naprawdę ciężko dodać coś sensownego. Wszędzie już wjechaliście :)

Niemniej można wypróbować dawny tor crossowy Mysłowice Larysz (o ile da się tam jeszcze wjechać) okolice Wojkowic nad Brynicą no i okolice cementowni Grodziec.

Złaziłem te miejscówki na spacerach z psem i widziałem terenówki na lajtowych jazdach.

 

PS Jaworzno Szczakowa-Sosina próbowałem 100 lat temu objechać FSO 125, ale utopiłem dziada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie ostatnio sie troche opuscilem w tematach Subarowych (przesiadlem sie na rower ;)), ale na forum zagladam. I tak szukajac wspomnianego przez kolege @Browiec toru motocrossowego, natknalem sie na ciekawa mapke, ktora moze wzbogacic ten watek:

https://goo.gl/maps/yMdafhXEifQ2

Wprawdzie jest to pod moto i quady, ale podejrzewam, ze w wielu miejscach samochody tez dadza rade ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czołem Subarowicze albo raczej " Hołdziorze" 

 

Może zrobimy w końcu jakiś spot. Może nawet ognisko?!!! Byłem ostatnio na Hołdzie w Sośnicy, dużo się tam zmieniło i powstało duże miejsce na ognisko, co zimą byłoby bardzo fajną aktrakacją.  Śniegu nie widać, a gdyby nawet, to są spokojne podjazdy i mój nowy nabytek w wersji US daj radę, podobnie jak zielony poprzednik. Nawet Antek już ogarnia Hołdy za kierownicą. Bywam również na naszych " Alpach w Katowicach" i te miejsca pachną pustką, którą trzeba zapełnić. 

Piszcie, dzwońcie bo brakuje mi również wspólnych gościnych wypadów po okolicy naszym zacnymi pojazdami. Ewentualnie pozostaje wypad w góry na narty i okoliczne beskidzkie malownicze okolice przyrody, lub mikołajkowe albo gwiazdkowe spotkanie gdzieś pod centrum handlowym. 

 

Pozdrawiam 

Damiano vel diamond 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czołem Subarowicze. 

 

Objechałem ostatnio 2 x Holde w Murckach. Raz w dzień i raz późnym wieczorem w śniegu. Frajda jest, że Leśnik gen czwarty, daje radę lepiej od poprzednika :).

7DEAE944-9D48-4601-B774-198B5CE2A06F.jpeg

3EEADCA2-59D0-4FCE-AD25-26A794DCF711.jpeg

EB9B3A77-4ADD-4341-BE82-D8AB8D837735.jpeg

W dniu 1.12.2018 o 21:30, Browiec napisał:

Wełnowiec zdobyty :) wiem, wiem to żaden wyczyn ale dla mnie to pierwszy off-roadzik na 4 kołach (motocrossu nie liczę)

Welnowiec ? Coś mnie ominęło ? Nie wiedziałem, że coś jest do objechania na Welnowcu? !! Zapraszam na holdy do Murcek, Alpy Katowice przy Elektrociepłowni,  hołdy w Bytomiu tez są ok , Ajska w Świętochłowice tez fajna i kultura Holda w Gliwicach ..  fajne miejsca dla Subaryn ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2018 o 08:23, Browiec napisał:

Wczorajsza próba zdobycia szczytu hołdy na Murckach nieudana...  to znaczy siem wystraszyłem ostatniego podjazdu, ślisko i w ogóle :( trza poczekać aż śniegi zejdą.

Ja tam oblatalem wszystkie możliwe podjazdy :) . Leśnik nie miał większych problemów, ale śniegu mniej było i ziemia twardsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Subarowicze,

 

w sobotę 30.03.2019, spotkanie na hołdzie „ Alpy „ Katowice ( okolice elektrociepłowni ) . Później dalsze objazdy po okolicy  z rodzinami. Może grila odpalimy, na hołdzie w Sosnicy, są tam ławki i stoliki . 

 

Piszcie, dzwońcie 

 

damian 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 19:13, cOijN napisał:

a ja dopiero zderzak wymieniłem z przodu, szkoda nowego lakieru :P

 

ps. w piątek odbrałem z serwisu a dzisiaj wyskoczył check... #tylkowsubaru :D:D

Kuba, co się schekowało ? Mam przyrząd do odczytu jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Subarowicze albo jak kto wtajemniczony „ Holdziorze”

 

najbliższa sobota 14.04. 2019, spotkanie ok 15 godziny, Stacja Shell na ul.  Rozdzienskiego , na przeciw Ikea. Zrobimy mały objazd po okolicznych Hołdach i moglibyśmy ruszyć na Sosnice. Proponuje również otworzyć sezon grillowy. W Sosnicy jest miejsce na biwak 

 

moj nr  792 250 186 

 

czuwaj 

 

Diamond 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...