Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Subarowicze

 

 

Z uwagi na wolną środę 11.11.2015,  oraz przychylną aurę, proponuję chętnym  pobujać się po bezdrożach . Trochę leśnych duktów, trochę ubitego czarnego w pięknych okolicznościach przyrody tu i tam. Okolice Katowic i Sosnowca. Proponuję  zabrać termos ciepłej kawy lub herbaty i przy tej okazji pogadać o tym i tam tym . Na miejsce spotkania proponuję Katowice Dolina 3 stawów lub pod Ikea 13-14 h.

 

Więcej info na priv @

 

 

Pozdrawiam

 

Diamond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Może być :)

Zbyszek, możemy okolicznie zaliczyć tour of the moon 

Kolega który był przez chwile z nami Landkiem- zabierze nas też w zacne miejsce :) Myślę że ogarniemy coś rodzinnie w plenerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę (prawie) na wszystko :) również w tygodniu 'po godzinach'.

tylko 21go będę (żeby było zabawnie) na innym offroadzie i niestety nie forczysławem, 26-29 zupełnie odpadam, chyba że przeniesiemy impreze na drugi koniec Polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.05. Możemy objechać tradycyjnie "hołdę" Katowice górki . Później wypad na "hołdę"  w Batorym + wypad na "hołdę" do Łazisk G.

Edytowane przez diamond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba, Ja się nie boje podjazdów w filmikach :) Wczoraj wieczorem atakowałem "hołdę" z zatrzymanego startu :) Poszedł, tylko hakiem delikatnie przytarłem na przełamaniu :). Co do tych wspomnianych "hołd" to jedna jest bardziej objazdowa, a druga podobno ma podjazd i piękne widoki. Będę informował na bieżąco :)


Przyszedł mi zacny pomysł do głowy. A jak gdyby na taki nasz wypad zaprosić np ;nowe  testowe subaru OBK lub Forestera ? Moglibyśmy zorganizować wydarzenie, zaprosić znajomych, a dealer mógłby promować markę w nowszym wydaniu. Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenę z drugiego filmu dzisiaj testowałem. Zjechałem do opuszczonego stawu hodowlanego. Błota w bród... Pokrecilem się trochę a z powrotem było pod górkę i sama Mokra glina. Zatrzymałem się w połowie górki i ruszyłem. Lekko pomielilo i poszedł Forek bokiem na sam szczyt bez problemu. Poznowj inny podjazd do śladach za koparką bi już było gorzej bo glina była grzaska. Zakopalem się ale udało się wjechać na szczęście. Stwierdzam że Forek to naprawdę dzielne auto do jazdy w takich warunkach.

 

 

Aha... Gadalem z kolegą który mieszka w Przyłękowie za Żywcem. Prawie na samej górze przed wyciągiem. Mówił mi że tereny do jazdy tam są dobre, non stop oraja tam quadami i terenowkami pod sam szczyt na wyciągu. Obadam to z nim w przyszłym tygodniu i jak będzie się dało jeździć forkami to będę was zapraszał w te rejony. Kolega by z nami jechał jako miejscowy coby nikt się do nas nie przyczepił. Termin by się jakiś ustaliło i myślę że było by fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.05. Możemy objechać tradycyjnie "hołdę" Katowice górki . Później wypad na "hołdę"  w Batorym + wypad na "hołdę" do Łazisk G.

 

o ktorej godzinie? jak pisalem- bede wtedy robil rekonesans 4x4 w Wisle i moze dogadam sie z chlopakami czy bysmy tam kiedys nie mogli zagoscic Forkami :)

pewnie wroce pozno popoludniu, moze gdzies dolacze jeszcze.

chyba ze dacie rade przestawic sie na niedziele 22.05, to sie od razu pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. diamond&społka
2. piter& land rover
3. Zbyszekm80 & może reszta :)

4. Kuba & klon

5. Dawid z rodzinką

 

PS. proponuje tez by zmienic punkt zbiorczy, bo pod makiem sie juz serio nie zmiescimy ;)

doslownie parenascie metrow dalej sa tereny bardziej pasujace do charakteru imprezy, tylko musze tam podjechac zerknac czy da sie wjechac i czy nie ma tam jakiejs budowy co by mlodziez mogla bez obaw rozprostowac nozki :)

zh6xWbB.jpg

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...