Skocz do zawartości

Modyfikacje wnętrza dołożenie nawigacji lub pomysł na ciekawa modyfikację


Gość zajacpieter

Rekomendowane odpowiedzi


Co rozumiesz poprzez "danie na zewnątrz"

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


W sensie że miałaby to robić jakaś firma Ca. Nie zdziwilbym się jakby krzyknęli za całość przeróbki panela, za robocizne, około 1500 cebulionów. To jest nietypowa sprawa a za takie rzeczy to słono liczą.
Jak pytałem w Kraku to jedni powiedzieli zdajsie "w 2 k się zmieścimy" a drudzy 80 za godzinę a ile zejdzie to nie wiadomo.


Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 22.05.2017 o 10:06, cornholio napisał:

A ja się pochwalę swoim dziełem.

Jeszcze nie ukończone... Nexus 7. Wygląda jak fabryczne :)

WP_20170522_002.jpg

 

Cześć,

Ja również mam pytanie, skąd masz taką osłonę? Chciałbym w swoim H6 zamontować taki tablet, ale wszystkie osłony które widziałem są albo z zegarkiem i schowkiem albo z komputerem.

Pytanie numer dwa to czy robisz coś takiego sam, czy poprzez warsztat? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kierownick napisał:

 

Cześć,

Ja również mam pytanie, skąd masz taką osłonę? Chciałbym w swoim H6 zamontować taki tablet, ale wszystkie osłony które widziałem są albo z zegarkiem i schowkiem albo z komputerem.

Pytanie numer dwa to czy robisz coś takiego sam, czy poprzez warsztat? 

 

Masz nawigację wbudowaną? Jeśli tak to po prostu wywalasz navi a w starą instalujesz tablet.A jak nie, to kupujesz ramkę pod navi i instalujesz tablet:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Oczkoo15 napisał:

Masz nawigację wbudowaną? Jeśli tak to po prostu wywalasz navi a w starą instalujesz tablet.A jak nie, to kupujesz ramkę pod navi i instalujesz tablet:yahoo:

Mam ale zostają tam przyciski od komputera. Tu tak jakby ich nie było.

Nie ukrywam, że nie znam się na temacie stąd moje pytania, a ta instalacja wygląda fajnie i profesjonalnie. Z chęcią bym się podłączył pod gniazdo OBD, żeby tablet przejął rolę fabrycznej navi i wyświetlał też dodatkowe komunikaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kierownick napisał:

Mam ale zostają tam przyciski od komputera. Tu tak jakby ich nie było.

Nie ukrywam, że nie znam się na temacie stąd moje pytania, a ta instalacja wygląda fajnie i profesjonalnie. Z chęcią bym się podłączył pod gniazdo OBD, żeby tablet przejął rolę fabrycznej navi i wyświetlał też dodatkowe komunikaty. 

Pewnie przyciski zostają, ale stają się bezużyteczne:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka pytań o demontaż:

- Jak wyjmujecie tę ramkę (na zatrzaski, jeśli tak to czy ktoś mógłby np. w paintcie zaznaczyć gdzie podważać?)

- W wersji z zegarkiem czy kable są odpowiednio długie tzn, można to względnie wygodnie wyciągnąć?

- Czy ktoś ma schemat wiązki która idzie do zegarka, może udałoby się stamtąd podkraść prąd zamiast ciągać z zapalniczki?

- Jakich narzędzi używacie do demontażu - wystarczą palce, czy zestaw do zdejmowania plastików wskazany? :)

- Czy klapkę w wersji ze schowkiem można bezpiecznie (tzn. tak żeby można było wrócić) zdjąć - jak?

Myślę, że takie info przyda się nie tylko mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę odpowiedzieć za swojego iPada, raz w lato jak samochód długo stał na słońcu, to odmówił działania z komunikatem, że jest za gorąco, ale po minucie odpalonej klimy zadziałał. W zimę póki co nie miałem jeszcze większych problemów, ale tutaj trzeba zaznaczyć, że staram się samochód trzymać w garażach, a na zewnątrz to tylko pare godzin max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę odpowiedzieć za swojego iPada, raz w lato jak samochód długo stał na słońcu, to odmówił działania z komunikatem, że jest za gorąco, ale po minucie odpalonej klimy zadziałał. W zimę póki co nie miałem jeszcze większych problemów, ale tutaj trzeba zaznaczyć, że staram się samochód trzymać w garażach, a na zewnątrz to tylko pare godzin max.
No właśnie... nie posiadam takiego luksusu jak garaż;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wymyśliłem sobie takie coś;) To jest prototyp, nie mam dostępu do elektronarzędzi, wszystko zrobione ręcznie. Cały czas mam dostęp do schowka, tablet odchyla się do góry, w każdej chwili mogę wrócic do stanu fabrycznego. Generalnie w ten sposób mogę zainstalować każdy tablet, różnej wielkości, kwestia tylko odpowiedniego przycięcia nowych ceowniczkow.303f2c51aafbc32f59b8b0c96165c8dc.jpga501e53de634fcf9374ea77b5b00fc94.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam zamiar pójść w coś takiego tylko bardziej zaawansowane :) chciałbym zostawić też zamknięcie schowka. Nie mogę teraz namierzyć filmu ale ktoś już coś takiego wrzucał. Jak dla mnie najlepsza opcja.

 

Znalazłem:

 U mnie nie musi schowek otwierać sie automatycznie ale mniej więcej tak bym to widział.

Edytowane przez Krzyniek
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są wersje z androidem. Tylko trzeba polować na wersję z co najmniej 2 Gb ramu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Dział to jakos?? Pokaż linka

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo większy hajs, ale fajny bardzo efekt!!!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

W stosunku do czego sporo większy? Bo jeżeli do innych rozwiązań z androidem czyli tablet lub radio 2 din gdzie trzeba dokupować ramki to nie wychodzi tak źle. No i nie wymaga radia poliftowego z auxem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stosunku do czego sporo większy? Bo jeżeli do innych rozwiązań z androidem czyli tablet lub radio 2 din gdzie trzeba dokupować ramki to nie wychodzi tak źle. No i nie wymaga radia poliftowego z auxem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Ja radio z auxem kupilem za 450 zeta,strae sprzedałem za 200, tablet kupiłem za 120, mocowanie zrobiłem sam:)
Pytanie czy te radia dają radę?? Widziales może gdzież zainstalowane?? Nie wieszaja się?? Odbierają fale radiowe bez problemu??

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już do czynienia z tego typu radiami i dają rade. Nie było z nimi problemów i przeważnie byłem zaskoczony na plus. Nawet tutaj w tym wątku przewineło się urządzenie marki Bosion też z pozytywnymi komentarzami. Grunt to zwracać uwagę na parametry. Estetyka wyglądu, brak kabli na wierzchu oraz to, że po zamknięciu schowka wygląda dalej jak seria bardziej mnie przekonują do dołożenia paru zł. Dodatkowo masz możliwość podpięcia kamery cofania oraz wideorejestratora, wszystko w jednym urządzeniu na dodatek ładnie wkomponowanym.

 

Zastanawia mnie wydajność tabletu za 120 zł oraz jego parametry. Ale szacun za sprzedaż przedliftowego radia za 2 stówy, wg mnie to wyczyn ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już do czynienia z tego typu radiami i dają rade. Nie było z nimi problemów i przeważnie byłem zaskoczony na plus. Nawet tutaj w tym wątku przewineło się urządzenie marki Bosion też z pozytywnymi komentarzami. Grunt to zwracać uwagę na parametry. Estetyka wyglądu, brak kabli na wierzchu oraz to, że po zamknięciu schowka wygląda dalej jak seria bardziej mnie przekonują do dołożenia paru zł. Dodatkowo masz możliwość podpięcia kamery cofania oraz wideorejestratora, wszystko w jednym urządzeniu na dodatek ładnie wkomponowanym.
 
Zastanawia mnie wydajność tabletu za 120 zł oraz jego parametry. Ale szacun za sprzedaż przedliftowego radia za 2 stówy, wg mnie to wyczyn  
Kupiłem Nexusa 7 2012 rok za 120 zeta;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem radio na win ce... i średnio.

Grało ładnie ale to niestety win i nic ciekawego oprócz kamery cofania i nawigacji nie posiadało.

To na andku to poprostu kombajn, tak jak byś telefon włożył. 

Gra troszke słabiej od tego na win ce (pewnie shitowe końcówki mocy) ale w porównaniu do orginału to niebo a ziemia.

 

To radio z win ce i panel klimy z JP

 

20171118_170355.jpg

 

To nowe radio z androidem i brak panelu klimy który.....

 

20180304_135125.jpg

 

montuje się w nowym panelu z odrobiną szpachli

 

20180306_195214.jpg

 

a tutaj zbliżamy się powoli do końcowego efektu

 

20180307_213752.thumb.jpg.b6bb2e42cb69b3c3851b939b77e67740.jpg

 

 

Mała Edyta..

20180315_161240.jpg

Edytowane przez zazulwwa
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...