Skocz do zawartości

Modyfikacje wnętrza dołożenie nawigacji lub pomysł na ciekawa modyfikację


Gość zajacpieter

Rekomendowane odpowiedzi

To się mocno, stabilnie trzyma, nie odleci przy gwałtownych manewrach?

 

Latalem z tym po lotnisku Krzywa kolo Boleslawca tydzien temu i nic sie nie dzialo. Na jednym by sie trzymalo tylko by sie krecilo. Dwa dolne trzymaja glownie wage urzadzenia a gorny na dystansie stabilizuje calosc. Ogolnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego

https://www.amazon.com/Metra-95-8901-Double-Outback-2005-2009/dp/B00K5D2MYE/ref=sr_1_3?s=automotive&ie=UTF8&qid=1484769929&sr=1-3&keywords=subaru+legacy

Jednak jest to do wersji z klimatyzacją ręczną. Myślę, że można łatwo to przerobić pod klime auto. Tylko jak wyciąć elektronikę klimy z radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego

https://www.amazon.com/Metra-95-8901-Double-Outback-2005-2009/dp/B00K5D2MYE/ref=sr_1_3?s=automotive&ie=UTF8&qid=1484769929&sr=1-3&keywords=subaru+legacy

Jednak jest to do wersji z klimatyzacją ręczną. Myślę, że można łatwo to przerobić pod klime auto. Tylko jak wyciąć elektronikę klimy z radia?

 

Nie da się, albo prawie nie da się. IMO pomysł Reckiego jest najlepszy:

 

https://forum.subaru.pl/index.php?/topic/90172-panel-klimy-legwan-v-iv-da-si%C4%99/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 13.12.2015 o 15:07, Juras K napisał:

link do instrukcji http://legacygt.com/...4e3ee0cdcc&

 

 

 

 

Sterowanie radiem już zrobione teraz zabieram się za AUX-a.-> http://legacygt.com/forums/showthread.php/plug-n-play-aux-mod-2005-6cd-radios-18504p4.html a póżniej czas na http://legacygt.com/forums/showthread.php/car-pc-52252p5.html

 

 

.

Witam,

posiada ktoś ten schemat do sterowania radia z kierownicy gdyż powyższy lin wygasł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 3.05.2017 o 18:32, zazulwwa napisał:

Witam,

posiada ktoś ten schemat do sterowania radia z kierownicy gdyż powyższy lin wygasł

Zależy co chcesz sterować. Jeżeli gx201 to potrzebujesz tzw "lan module" (trudno upolować), jeżeli gx204 to lan module jest w radiu a jeżeli jakiegoś chinola to nie potrzebujesz nic tylko podpinasz z kostki do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zazulwwa napisał:

Mam GX201

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

To szukaj czegoś takiego (najlepiej z wtyczką) Numerek po literkach "AG" może być różny 010, 020, 060. Potem zrobisz wiązkę (w razie wątpliwości podpowiem jak) i już cieszysz się sterowaniem jak w H6. :D

Przeszedłem tę drogę osobiście - nie warto. :D Kup radio GX-204LE, kup kierownicę ze sterowaniem i połącz to znacznie prostszą wiązką. wpinaną w 8 pinowe gniazdo z tego wątku

 

P1020014.JPG

P1020029.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zazulwwa napisał:

Czyli najłatwiej kupić nowe radio. Teraz pytanie czy jeżeli kupię z Anglika to spokojnie przeloze "bebechy" w obudowie EU. Czy może już zainwestować w radio z polifta

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

GX-204LE jest właśnie z polifta w wersji EU, GX-204RE to poliftowy UK. IMHO nie warto kupować GX-204RE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. We wszystkich Legacy które do tej pory widziałem w dole drzwi znajduje się światełko które zapala się przy otwarciu drzwi. 

U mnie były zaślepki, ale co tam nabyłem owe światełka myśląc że nie będzie problemu z ich podłączeniem przekonany iż w wiązce drzwi znajduje się kostka ( no bo skoro nie mam halogenów a mam wyprowadzone pod nie kostki....) lecz jej nie znalazłem.

Teraz moje pytanie czy ktoś poratuje schematem kości lub jakimś zdjęciem gdzie się wpiąć.

Czy mój moduł komfortu przewiduje taką możliwość.

Potrzebny jest dodatkowy bezpiecznik.

Czy poprostu wpiąć się w plus w kości a minus połączyć z krańcówką drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zazulwwa napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. We wszystkich Legacy które do tej pory widziałem w dole drzwi znajduje się światełko które zapala się przy otwarciu drzwi. 

U mnie były zaślepki, ale co tam nabyłem owe światełka myśląc że nie będzie problemu z ich podłączeniem przekonany iż w wiązce drzwi znajduje się kostka ( no bo skoro nie mam halogenów a mam wyprowadzone pod nie kostki....) lecz jej nie znalazłem.

Teraz moje pytanie czy ktoś poratuje schematem kości lub jakimś zdjęciem gdzie się wpiąć.

Czy mój moduł komfortu przewiduje taką możliwość.

Potrzebny jest dodatkowy bezpiecznik.

Czy poprostu wpiąć się w plus w kości a minus połączyć z krańcówką drzwi?

Krańcówki w drzwiach sterują masą, więc jedną żyłę do żarówki/diod już masz. Teraz poszukaj w kostce drzwi stałego plusa...

Szukanie zacznij od  ściągnięcia manuala do swojej wersji pojazdu.

Interior Light System Step Light.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
2 godziny temu, zazulwwa napisał:

Jeszcze jedno pytanie nt. radia.
Czy różnica w dźwięku pomiędzy przedliftem a poliftem jest odczuwalna? Czy opłaca się zamieniać ww RADIO?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Moje słoniowe ucho raczej nie słyszy różnicy w jakości. Zostały stare głośniki, to jak ma słyszeć różnicę...:D

Poliftowe radio daje możliwość odtwarzania MP3 oraz podłączenia kabelka AUX (własny zasobnik z muzyką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, stare gra tragicznej do tego coś się psuje napęd CD.
Teraz pytanie czy inwestować w poliftowe czy zrobić przeróbkie na 2 din i panel klimy z Legacy V. Tylko po obdzwonienu 20 osób sprzedających części żadna nie posiada kości do tego panelu z kością

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No właśnie, stare gra tragicznej do tego coś się psuje napęd CD.

Teraz pytanie czy inwestować w poliftowe czy zrobić przeróbkie na 2 din i panel klimy z Legacy V. Tylko po obdzwonienu 20 osób sprzedających części żadna nie posiada kości do tego panelu z kością

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Jeżeli czujesz się na siłach to idź w kierunku moda. Jeżeli miał byś to dawać na zewnatrz- dużo będzie kosztowało.

Jak kupowałem graty do swojego to nawet nie liczyłem że ktoś wiązkę będzie haratać- bonus który ułatwił sprawę. Da się wlutowac od tyłu gniazda z V tyle że trochę zabawy

Aha- mam sprawnego gx201lh do prawie oddania który został po moich modach.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czujesz się na siłach to idź w kierunku moda. Jeżeli miał byś to dawać na zewnatrz- dużo będzie kosztowało.
Jak kupowałem graty do swojego to nawet nie liczyłem że ktoś wiązkę będzie haratać- bonus który ułatwił sprawę. Da się wlutowac od tyłu gniazda z V tyle że trochę zabawy
Aha- mam sprawnego gx201lh do prawie oddania który został po moich modach.
Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 
 
 

Co rozumiesz poprzez "danie na zewnątrz"

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...