Skocz do zawartości

Modyfikacje wnętrza dołożenie nawigacji lub pomysł na ciekawa modyfikację


Gość zajacpieter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.03.2019 o 00:56, Kambol napisał:

A ściemnianie panelu po włączeniu świateł działa po odłączeniu radia?

No i dzisiaj dotarła obudowa i podłączyłem panel klimy i wszystko działa. 

Sciemnianie również. 

Więc nie wiem do czego ta taśma łącząca panel klimy z radiem. Teraz jest rozpięta i niczego w klimie nie brakuje. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, siedemczwartych napisał:

No i dzisiaj dotarła obudowa i podłączyłem panel klimy i wszystko działa. 

Sciemnianie również. 

Więc nie wiem do czego ta taśma łącząca panel klimy z radiem. Teraz jest rozpięta i niczego w klimie nie brakuje. 

 

Moja ramka juz 5 dni stoi na wer warszawa 

 

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy montujący navi w miejsce schowka z zegarkiem - czy komuś nie został przypadkiem po modzeniu ten zegarko-komputero-wyświetlacz spalania? Mój mocno świruje i chętnie bym go wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2019 o 19:42, siedemczwartych napisał:

Więc nie wiem do czego ta taśma łącząca panel klimy z radiem. Teraz jest rozpięta i niczego w klimie nie brakuje. 

 

Może ta taśma steruje ściemnianiem wyświetlacza radia. u mnie też sam panel klimy działa poprawnie bez radia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.08.2018 o 09:15, Kyrzak napisał:

Jakość jest średnia. Ale zważywszy na to ile kosztuje takie lusterko , jakość jest zadowalająca.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Odkopię temat, bo moja kamerka dogorywa i przydałaby się jakaś rozsądna cenowa i jakościowo opcja. :) 

 

I jak już coś kupię, to chcę zamontować tak, żeby kable się gdzie nie walały.

 

Jak masz poprowadzone zasilanie do tej kamerki i wyświetlacza z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania.

1. jak zrobić by panel klimatyzacji wyświetlał temperaturę z dwóch stron? jak na zdjęciu poniżej.

 

2018-06-16 16.14.08.jpg

 

2. Strasznie słabo odbiera mi radio FM w nowym radiu . Czy to jest spowodowane tym ze trzeba jakiś wzmacniacz(separator) zasilić seryjny. Do czego służy 14 wejście na wtyczce żółto czarny przewód??

image.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rusex napisał:

Witam, mam dwa pytania.

1. jak zrobić by panel klimatyzacji wyświetlał temperaturę z dwóch stron? jak na zdjęciu poniżej.

2. Strasznie słabo odbiera mi radio FM w nowym radiu . Czy to jest spowodowane tym ze trzeba jakiś wzmacniacz(separator) zasilić seryjny. Do czego służy 14 wejście na wtyczce żółto czarny przewód??

1. Nie zależy to przypadkiem od modelu panelu? Chyba, że ktoś tu rozwieje moje myślenie. 
2. Antena w Legacy IV zamontowana jest w tylnej klapie. Czasami przewód biegnący tam jest przełamany ze starości i nie odbiera dobrze fal radiowych. Sprawdź to, było na forum gdzieś kiedyś poruszane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2018 o 09:15, Kyrzak napisał:

Jakość jest średnia. Ale zważywszy na to ile kosztuje takie lusterko , jakość jest zadowalająca.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Kupiłem sobie model CMR 300 tej kamerki. Chciałbym teraz poprowadzić bezpiecznie przewód do tej tylnej kamery od lusterka. Nie potrzebuję kamery cofania, więc chcę zamontować ją nad tylną szybą.

 

Może mógłbyś mi podpowiedzieć jak to zrobić, żeby przy okazji nic nie zepsuć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2019 o 21:48, rusex napisał:

1. jak zrobić by panel klimatyzacji wyświetlał temperaturę z dwóch stron? jak na zdjęciu poniżej.

 

W dniu 15.05.2019 o 23:06, Orear napisał:

1. Nie zależy to przypadkiem od modelu panelu? Chyba, że ktoś tu rozwieje moje myślenie. 

Żeby było to w pełni funkcjonalne to potrzeba radio z panelem AC do sterowania dwustrefowego, moduł sterujący do dwóch stref i do tego całą obudowę nagrzewnicy z podwójnymi klapami i silniczkami sterującymi.

Generalnie trzeba rozpruć całą deskę i to co pod nią żeby przerobić z jednostrefowej na dwustrefową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 minutę temu, rusex napisał:

Przy panelu gx-201 mogłem zejsc temperatura do 15 stopni. przy panelu 204 moge tylko do temp 18 stopni. czy to jest normalne??? 

Tak, to jest normalne ;)

 

1 minutę temu, rusex napisał:

czy skrecajac na 18 stopni mam odwarty tylko zimny obieg??

Tak 

Edytowane przez Oczkoo15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.02.2019 o 18:46, siedemczwartych napisał:

Dzisiaj rozkręciłem doszczętnie radio by wszystko wybadać.

Jest lepiej niż myślałem. Moduł klimy jest na osobnej płytce. Można radio wyjąć i klima działa. Sprawdziłem.

Obie płytki są połączone taśmą, ale nie wiem do czego służy bo odłączona nie zmieniła nic w działaniu panelu klimy. To dobra wiadomość.

Planuję kupić https://www.ebay.com/itm/2-DIN-Car-Radio-Stereo-Faceplate-for-Subaru-Legacy-Outback-2006-2009-/153173478907

do tego 2din'owe jakieś fajne radio z wifi, bluetooth na androidzie i mam nadzieję, że będzie dobrze. :)

Mało tego. W środku jest uchwyt, ramka o wymiarach 2din, więc będzie mogła posłużyć jako mocowanie jeśli tylko pokryje się z otworem frontu.

 

Ps. Może ktoś rozszyfruje po co ta łącząca taśma? Są tam jakieś cyferki :)

001__IMG_3416.JPG

002__IMG_3411.JPG

003__IMG_3412.JPG

004__IMG_3414.JPG

005__IMG_3424.JPG

Witam. Ramka pasuje plug and play czy trzeba coś rzeźbić?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie wyszło to tak przy 10 calach wyświetlaczu. Sterowaniem radiem na androidzie mam z klawiszy starego radia . Czyli wszyskie klawisze sa sprawne. A zmiany z komputera pokładowego sa pod klawiszami "news", "ti" oraz "rpt". Zostało mi tylko popracować nad podświetleniami klawiszy, bo nie wszystkie działają :). oraz zamontować światłowody pomiędzy ramkami srebrnymi kolo radia

IMG_20190530_200944.jpg

Edytowane przez rusex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło to tak przy 10 calach wyświetlaczu. Sterowaniem radiem na androidzie mam z klawiszy starego radia . Czyli wszyskie klawisze sa sprawne. A zmiany z komputera pokładowego sa pod klawiszami "news", "ti" oraz "rpt". Zostało mi tylko popracować nad podświetleniami klawiszy, bo nie wszystkie działają . oraz zamontować światłowody pomiędzy ramkami srebrnymi kolo radia

IMG_20190530_200944.thumb.jpg.76f0633346a039b6b19936413bf48f43.jpg

Pokaż mocowanie

 

 

 

Edit:

Już wiem, przypadkiem znalazłem na Ali:)

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rusex napisał:

U mnie wyszło to tak przy 10 calach wyświetlaczu. Sterowaniem radiem na androidzie mam z klawiszy starego radia . Czyli wszyskie klawisze sa sprawne. A zmiany z komputera pokładowego sa pod klawiszami "news", "ti" oraz "rpt". Zostało mi tylko popracować nad podświetleniami klawiszy, bo nie wszystkie działają :). oraz zamontować światłowody pomiędzy ramkami srebrnymi kolo radia

IMG_20190530_200944.jpg

Nawiew nie będzie Ci tego za bardzo grzał zimą..? Samo urządzenie na pewno jest ciepłe podczas ciągłej pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż jest prosty, w koncu to radio 2 din. 3.jpg.83b60274b2afae419a7f4bd64be6d5a6.jpg

 

 

Na poczatku bylo to 7 cali lecz wydawał sie zbyt mały

69711833_2371395236407810_4507619008089948160_n.thumb.jpg.db4bd52447de3913d51621afb1cdd0e1.jpg

 

 

z nagrzewaniem się nie ma problemu. Poniewaz zasłania tylko 1/3 cześć nawiewu, a jedna kratka w nawiewie jest oderwana od reszty i zasłania nawiew na wyświetlacz od tyłu.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Montaż jest prosty, w koncu to radio 2 din. 3.jpg.83b60274b2afae419a7f4bd64be6d5a6.jpg
 
 
Na poczatku bylo to 7 cali lecz wydawał sie zbyt mały
69711833_2371395236407810_4507619008089948160_n.thumb.jpg.db4bd52447de3913d51621afb1cdd0e1.jpg
 
 
z nagrzewaniem się nie ma problemu. Poniewaz zasłania tylko 1/3 cześć nawiewu, a jedna kratka w nawiewie jest oderwana od reszty i zasłania nawiew na wyświetlacz od tyłu.
 
Który dokładnie model 7 calowy montowałeś. Wydaje się że ten mniejszy idealnie wszedł by w schowek między nawiewy?
Ja sprawuje się ten co Ty masz? Płynnie mogą chodzi np mapy, yanosik i radio/mp3

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...