Jump to content

"dmuchawa" pod maską

Mazur6662
 Share

Recommended Posts

witam forumowiczów,

od kilku dni prześladuje mnie pewna rzecz, szukam, googluje, przekopuje forum, instrukcje i nie mogę znaleść tego co mnie trapi :P

do meritum, w forku pod maską za akumulatorem znajduje się coś takiego co przypomina mini dmuchawę, jest połączone z dolotem wężami, zdjąłem zatraski i w środku znalazłem wiatrak :P co to jest i czemu ma to służyć? przesiadłem się z niemieckich aut na japońskie i dla mnie to przepaść technologiczna xD

czy w moim wolnossaku też można to wypierniczyć? i mieć spokój z kontrolkami cruise i check engine? :) i czy jest jakiś magik w pomorskim który to ogarnie? :D

nie ma opcji , albo wymiana albo regenercja 

• 1 month later...

witam serdecznie,

Mam podobny problem z pompą. O dziwo pompa działa, check zapala się jak jest wilgotno (nie koniecznie zimno), raz go usunąłem i kilka dni był spokój, następnym razem odłączyliśmy tą pompę, podłączyliśmy na krótko, żeby sprawdzić czy działa (i działa). Po zamontowaniu z powrotem kilka tygodni było ok (brak checka), wczoraj deszcz padał i check wrócił. Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją? Forester SG 2007

pozdrowienia

W