Jump to content

EDFC TEIN

kamil263
 Share

Recommended Posts

Powinien się uruchamiać sam po przekręceniu stacyjki. Jak się nie odpala to masz źle podpięte zasilanie. W 4-pinowej wtyczce żółty ma być pod stały plus, czerowny pod zasilanie po stacyjce, czarny na masę.

• 7 months later...

U mnie niestety nie odpala się samoczynnie. Skwaro, podpowiedziałbyś proszę, gdzie znajdę tę wtyczkę o której piszesz powyżej :)?

Czy u Was w tym EDFC jest też tak, że zawsze jak się go włączy, ustawi twardość, a potem wyłączy i włączy jeszcze raz to wartości Front i Rear są 00?

Czy zmiana twardości wymaga jakiś regulacji typu robienie geometrii czy można ją sobie dowolnie zmieniać?

Będę wdzięczny za krótką podpowiedź jak to działa - kupiłem auto z Teinem SS i takim EDFC i oprócz tego, że moim zdaniem jest dość twardo, to nie wiem co mogę ruszyć, a co nie bardzo :)

W załączeniu jak u mnie wygląda ten panel po włączeniu.

post-2234-0-60767000-1465416244_thumb.jpg

po wyłączeniu zawsze się resetuje bo pewnie masz źle podpięty plus. kostka wychodzi z tyłu za urządzeniem. po zmianie twardości nie ustawiasz geometri bo w tej kwestii nic się nie zmienia w zawieszeniu.

• Upvote 1

Panowie, pobite gary - przepraszam za zawracanie głowy :) Okazało się, że po wyłączeniu stacyjki EDFC się wyłącza, a po przekręceniu pamięta ostatnie ustawienia, także wszystko jest jak powinno być.

Zgłupiałem, bo po prostu było wyłączone - pewnie przez mój demontaż dodatkowych halogenów Helli przy których musiałem odpiąć akumulator...

Niemniej jednak, wielkie dzięki za pomoc - wiem już o wiele więcej, a jazda na poziomie 16 to kanapa w porównaniu ustawienia na 0 na którym dotychczasowo nieświadomie jeździłem :D

Pozdrowienia,
Kuba

• 11 months later...