Skocz do zawartości

EDFC TEIN


kamil263

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien się uruchamiać sam po przekręceniu stacyjki. Jak się nie odpala to masz źle podpięte zasilanie. W 4-pinowej wtyczce żółty ma być pod stały plus, czerowny pod zasilanie po stacyjce, czarny na masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

U mnie niestety nie odpala się samoczynnie. Skwaro, podpowiedziałbyś proszę, gdzie znajdę tę wtyczkę o której piszesz powyżej :)?

Czy u Was w tym EDFC jest też tak, że zawsze jak się go włączy, ustawi twardość, a potem wyłączy i włączy jeszcze raz to wartości Front i Rear są 00?

Czy zmiana twardości wymaga jakiś regulacji typu robienie geometrii czy można ją sobie dowolnie zmieniać?
 

Będę wdzięczny za krótką podpowiedź jak to działa - kupiłem auto z Teinem SS i takim EDFC i oprócz tego, że moim zdaniem jest dość twardo, to nie wiem co mogę ruszyć, a co nie bardzo :)

 

W załączeniu jak u mnie wygląda ten panel po włączeniu.

post-2234-0-60767000-1465416244_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pobite gary - przepraszam za zawracanie głowy :) Okazało się, że po wyłączeniu stacyjki EDFC się wyłącza, a po przekręceniu pamięta ostatnie ustawienia, także wszystko jest jak powinno być.

Zgłupiałem, bo po prostu było wyłączone - pewnie przez mój demontaż dodatkowych halogenów Helli przy których musiałem odpiąć akumulator...

 

Niemniej jednak, wielkie dzięki za pomoc - wiem już o wiele więcej, a jazda na poziomie 16 to kanapa w porównaniu ustawienia na 0 na którym dotychczasowo nieświadomie jeździłem :D

 

Pozdrowienia,
Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...