Jump to content

Licznik GT a NA

mly96
 Share

Recommended Posts

Czy przepnę bez problemu licznik z NA97r do GT97r? Mój jest wyskalowany do 260 i na 99% przez to sporo przekłamuje, znalazłem taki do 220, ale od NA. Da radę podpiąć bez kombinacji?

O ile dobrze pamiętam wszystkie liczniki od N/A są na linkę a wersje turbo na czujnik elektroniczny więc raczej nie da rady. No chyba że da się przełożyć jakoś ślimaka w skrzyni od wersji N/A i wtedy ale chyba się nie opłaca.

Edited by Wade
  • Upvote 1

Oj chyba mogę się mylić bo właśnie znalazłem zegary od GT 97 i jest na linkę. Jeśli Ty też tak masz to myślę że bez problemu zegary można przełożyć. Tyle że jak przekroczysz 220 to nie będziesz wiedział ile jedzie dalej ;) 

• Upvote 1

Wszystkie zegary w GT 94-00  są  na czujnik prędkości wkręcony do skrzyni.

Zegary z JDM WRX i STI 94-97 są na linkę.

Zegary z NA  94-97 są na linkę,  98-00 na  czujnik prędkości.

Czujników  prędkości był 2 rodzaje  2 pinowe i 3 pinowe.

Linki RHD i LHD sa różne (inna długość)

to chyba wyczerpuje temat :)

• Upvote 1

Czy przepnę bez problemu licznik z NA97r do GT97r? Mój jest wyskalowany do 260 i na 99% przez to sporo przekłamuje, znalazłem taki do 220, ale od NA. Da radę podpiąć bez kombinacji?

Twierdzisz, ze licznik z GT przekłamuje w GT przez to, ze jest z GT? :D

• Upvote 1

Bedzie pasować...jesli tak jak szociu napisal,...swoj masz na linke....i tenco chcesz kupić...rowniez ;-)

Kiedys mialrm w ssaku zegary z gt i wszystko grało ;-)

Teraz mam zegar właśnie prędkości przełożony z jdm'a i choć przekłamuje chyba dość mocno to zostawiam.jak jest....hahahahah ;-)

• Upvote 1

Tyle że jak przekroczysz 220 to nie będziesz wiedział ile jedzie dalej ;)

masz rację, musiałbym zacząć wolniej jeździć po wsi żeby wiedzieć ile mam na liczniku :D

Twierdzisz, ze licznik z GT przekłamuje w GT przez to, ze jest z GT? :D

z tego co widzę liczniki są inaczej wyskalowane i być może to rozwiąże mój problem, 50zł za licznik to nie majątek, zawsze można spróbować :)