Jump to content

Nie działa zapalniczka

barszczewiak
 Share

Recommended Posts

Witam Nie działa mi zapalniczka prawdopodobnie bezpiecznik padł Zapalniczka po angielsku to lighter a takiej nazwy nie widziałem na schemacie Może ktoś wie jak jest podpisany taki bezpiecznik dodam że w gnieździe które jest w podlokietniku napięcie jest

Nie sądze żeby te dwa gniazda były na różnych bezpiecznikach - stawiałbym raczej coś padło w samym gniazdku. A bezpiecznik może być też opisany jako "CIGAR"

Edited by nrb

Witam Nie działa mi zapalniczka prawdopodobnie bezpiecznik padł Zapalniczka po angielsku to lighter a takiej nazwy nie widziałem na schemacie Może ktoś wie jak jest podpisany taki bezpiecznik dodam że w gnieździe które jest w podlokietniku napięcie jest

Gniazdo w podłokietniku to już inny bezpiecznik.

Jeżeli działa Ci podgrzewanie foteli i lusterek zewnętrznych, to przekaźnik, na którym wisi także przednia zapalniczka, jest w porządku. Sprawdź w pierwszej kolejności bezpiecznik nr 20 o wartości 10A pod deską, po lewej stronie od kierownicy.. Jeżeli także jest sprawny, to problem tkwi prawdopodobnie w samym gnieździe zapalniczki. Tutaj masz pomocny wątek do poczytania:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/80115-znikn%C4%85%C5%82-pr%C4%85d-w-zapalniczce-bezpieczniki-ok-ki-diabe%C5%82/?hl=%2Bgniazdo+%2Bzapalniczki+%2Bnie+%2Bdzia%C5%82a

Załączam schematy.

wi-10111e.pdf

wi-10110e.pdf

wi-09861e.pdf

• 2 years later...
17 godzin temu, Bronx napisał:

Pozostałe dwa gniazda działają (pod radiem i pod podłokietnikiem), bezpiecznik cały a gniazdo w bagażniku nie

Zdemontuj boczek. Sprawdź czy prąd dochodzi do wtyczki zapalniczki. Sprawdź czy zapalniczka jest wpięta we wtyczkę. Sprawdź samą zapalniczkę.