Skocz do zawartości

Nie działa zapalniczka


barszczewiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nie działa mi zapalniczka prawdopodobnie bezpiecznik padł Zapalniczka po angielsku to lighter a takiej nazwy nie widziałem na schemacie Może ktoś wie jak jest podpisany taki bezpiecznik dodam że w gnieździe które jest w podlokietniku napięcie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żeby te dwa gniazda były na różnych bezpiecznikach - stawiałbym raczej coś padło w samym gniazdku. A bezpiecznik może być też opisany jako "CIGAR"

Edytowane przez nrb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nie działa mi zapalniczka prawdopodobnie bezpiecznik padł Zapalniczka po angielsku to lighter a takiej nazwy nie widziałem na schemacie Może ktoś wie jak jest podpisany taki bezpiecznik dodam że w gnieździe które jest w podlokietniku napięcie jest

Gniazdo w podłokietniku to już inny bezpiecznik.

Jeżeli działa Ci podgrzewanie foteli i lusterek zewnętrznych, to przekaźnik, na którym wisi także przednia zapalniczka, jest w porządku. Sprawdź w pierwszej kolejności bezpiecznik nr 20 o wartości 10A pod deską, po lewej stronie od kierownicy.. Jeżeli także jest sprawny, to problem tkwi prawdopodobnie w samym gnieździe zapalniczki. Tutaj masz pomocny wątek do poczytania:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/80115-znikn%C4%85%C5%82-pr%C4%85d-w-zapalniczce-bezpieczniki-ok-ki-diabe%C5%82/?hl=%2Bgniazdo+%2Bzapalniczki+%2Bnie+%2Bdzia%C5%82a

Załączam schematy.

wi-10111e.pdf

wi-10110e.pdf

wi-09861e.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
17 godzin temu, Bronx napisał:

Pozostałe dwa gniazda działają (pod radiem i pod podłokietnikiem), bezpiecznik cały a gniazdo w bagażniku nie

Zdemontuj boczek. Sprawdź czy prąd dochodzi do wtyczki zapalniczki. Sprawdź czy zapalniczka jest wpięta we wtyczkę. Sprawdź samą zapalniczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...