Jump to content

skrzynia biegów z reduktorem MT 98 2,5 B Legacy Outback

kubaczek
 Share

Recommended Posts

Witam, poszukuje w/w skrzyni biegów, obecna tak ,,rzęcholi,, prawdopodobnie padły łożyska. Jako że poszukiwanie od co najmniej trzech miesięcy nie przynosi rezultatów (chyba posiadam samochód wyprodukowany jako jedyny egzemplarz )Mam prośbę o rozkodowanie, podanie jaką inną można wstawić , ewentualnie polecenie kogoś kto by ją naprawił, ponieważ w mojej okolicy brak jest ogarniętych mechaników, choć ja z zawodu jestem nim ale nigdy nie pracowałem.  Numer to :TY752X3DCA  

Jeżeli będzie pasowała (ponieważ ani numery nie takie ani nie ten sam model bo mój przecież 98 z końca roku i 1 wersji, a 99 to druga wersja, a przełożenie takie samo czy razem z dryfem w razie czego przekładka) nie widzę problemu . Więcej info i proszę o kontakt.

Za cholere nie potrafię znaleźć w tym linku przełożeń, potrafi ktoś to rozkminić gdyż w tej materii słaby jestem.

Chyba że kol@ Cybal pomógłby z racji wiedzy.

Kol.@ Pan Dziedzic może kontakt telefoniczny pomógłby.

• 1 year later...

upne se, bo to jedyny polski temat w google z tym numerem skrzyni, mam ja w outbacku 98, mam jakas tabelke ze skrzyniami ale tej nie moge tam znalesc, link z tego tematu nie dziala, ma ktos aktualny?