Skocz do zawartości

Zakup Tribeca B9


Maikel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

 

Przymierzam się do zakupu Subaru Tribeca. Mój budget to 30-35 tys pln, wiec w rolę wchodzą jedynie roczniki 2006-2007.

 

Mam 2 poniższe typy jednak osobiście nie chcę gazu (1 propozycja) - cenie niezawodność pomimo znacznych oszczędności na kosztach utrzymania.

Czy przebieg w granicach 160k - 180 k nie jest zbyt wysoki ? Moze lepiej poszukać czegoś młodzego

 

Czy ktoś z Was zna te egzemplarze ? W Polsce tych modeli nie jest  dużo, więc jakaś szansa jest.

 

http://www.autotrader.pl/samochody-osobowe/sprzedam-subaru-b9-tribeca-benzyna-lpg-koszalin/1000011446

 

http://olx.pl/oferta/subaru-tribeca-pelna-wersja-CID5-ID7dygJ.html#a9a2c661c4

 

Pozdrawiam,

 

Michał

Edytowane przez Maikel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden moc 215 drugi 275, dobre ;)

jak z usa w pierwszej kolejności sprawdzić carfax. skrzynie wytrzymują 350-400kkm. Wg mnie nie ma większej różnicy USA czy EU.

swojego mam 3 lata i 45kmil. nic specjalnego nie dzieje się przy tych autach, standardowe wymiany wynikające z przebiegu/wieku. mój jest zabezpieczony przed rudą, także spokoj na x lat. Spód auta bez niespodzianek.

jeśli z gazem to dwa razy przemyśleć, chyba ze silnik jest już po szlifie i wymianie gniazd.

powiem tak, tanszy w zakupie i eksploatacji niż X5 czy ML, nie wspominając iż środek Tribeci jest nie do zdarcia. Mój ma 9 lat, a w środku jak nowy, skóry nie powycierane/zmarszczone, naprawdę rewela.

Edytowane przez vtec
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za opinię. Jeśli chodzi o gaz (czytałem forum) to lepiej kupić z instalacją czy ew. samemu zakładać ? Znajomy miał przypadek uszkodzenia uszczelki w fazie kalibracji gazu (miał po 1000 km zgłosić się na kalibrację nowej instalacji).

Samochód będzie robić głównie trasy 40 km dziennie (2x20). Czy gaz się opłąca w takim przypadku (jak szybko nagrzewa się silnik i ile trzeba jechać z tych 20 km na benzynie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nie rozwazac zakupu Tribeci myslac o montażu gazu. jeśli kupujesz z gazem to pytanie czy miał wykonane to o czym pisałem powyżej, choć zabieg ten trudno będzie ci potwierdzić bez rozlozenia silnika ;)

w zakresie nagrzewania, to pytanie w jakiej odpalane jest auto ;)

parkuje w garażu, stala temp. ok 14-15 stopni przez caly rok. na gaz przelacza się w zalznosci od tego na ile masz ustawione w kompie od gazu ;). u mnie po ok. 1,5 km jest już na gazie. na krótkie odcinki to auto w ogole nie nadaje się, pali od cholery na zimnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nie rozwazac zakupu Tribeci myslac o montażu gazu. jeśli kupujesz z gazem to pytanie czy miał wykonane to o czym pisałem powyżej, choć zabieg ten trudno będzie ci potwierdzić bez rozlozenia silnika ;)

w zakresie nagrzewania, to pytanie w jakiej odpalane jest auto ;)

parkuje w garażu, stala temp. ok 14-15 stopni przez caly rok. na gaz przelacza się w zalznosci od tego na ile masz ustawione w kompie od gazu ;). u mnie po ok. 1,5 km jest już na gazie. na krótkie odcinki to auto w ogole nie nadaje się, pali od cholery na zimnym.

 

najlepiej nie rozwazac zakupu Tribeci myslac o montażu gazu. jeśli kupujesz z gazem to pytanie czy miał wykonane to o czym pisałem powyżej, choć zabieg ten trudno będzie ci potwierdzić bez rozlozenia silnika ;)

w zakresie nagrzewania, to pytanie w jakiej odpalane jest auto ;)

parkuje w garażu, stala temp. ok 14-15 stopni przez caly rok. na gaz przelacza się w zalznosci od tego na ile masz ustawione w kompie od gazu ;). u mnie po ok. 1,5 km jest już na gazie. na krótkie odcinki to auto w ogole nie nadaje się, pali od cholery na zimnym.

Mówisz o gazie - czy generalnie na krótkich dystansach dużo pali ? Dużo to znaczy ile - 17 L/100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...