Skocz do zawartości

Bagażnik na narty/deskę Impreza kombi


sharo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

 

Do pierwszych opadów śniegu jeszcze kawałek, ale deska snowboardowa już ciekawsko wygląda zza drzwi komórki.

 

Parę miesięcy temu odziedziczyłam Subaru Imprezę kombi bez relingów i chcę zacząć się rozglądać za bagażnikiem, który można by na autku zamontować. :) Przejrzałam niektóre wątki, które dotyczyły bagażników na narty na tym forum i z tego, co zauważyłam, większość z Was polecała firmę Thule. Wpadła mi w oko także marka MontBlanc, która może pochwalić się niższymi cenami. Co o niej sądzicie? Wyższa cena = wyższa jakość, ale czy warto w tym przypadku wydawać prawie 1k na Thule? 

 

Jeżeli nie któraś z tych dwóch firm, to może moglibyście polecić coś innego? Tylko bardzo prosiłabym o jakieś w miarę możliwości klarowne wyjaśnienie, a nie skróty myślowe, bo mimo że chodzi tylko o zakup bagażnika, to mi, blondynce duchem i ciałem, już na samą myśl kręci się w głowie. 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mont Blanc to bardzo solidna firma. Kiedyś nawet była oficjalnym podwykonawcą akcesorium dla Subaru.

Sam mam właśnie takie belki i jakościowo przeżyją wiele i budzą zaufanie :)

Z pewnością warte są swojej ceny i nie koniecznie trzeba dopłacać więcej za Thule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...