Skocz do zawartości

Pęknięta złączka od podciśnienia turbo


tedimy99

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! Jak w temacie przełamała się złączka na wężyku od sterowania turbiną, taka plastikowa łącząca dwa wężyki te ze zdjęcia . Mogę to dorobić na ten czas zanim kupię oryginał. Czy średnica wewnątrz tego łącznika ma duże znaczenie dla pracy turbiny  ( przeładowanie lub słabe doładowanie)?  Gdyby ktoś miał na zbyciu ten łącznik to chętnie odkupię.post-7201-0-89006400-1446230787_thumb.jpg

Edytowane przez tedimy99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Carfitku piszesz na serio, czy jaja sobie robisz ?

 

pisze całkiem serio , to przecież kawałek plastiku i ma tylko określone zadanie . Kupisz to napewno i o tej samej średnicy , w INTER CARS czy jakimś 1001 drobiazgów tez to będzie . 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w zoologicznym nie można kupić short- bloku

do gówna zwanego SBD. Nie mam pretensji absolutnie do Pana, Panie Edwinie. Pan naprawia i reanimuje. To Pana praca, a to moja dygresja do kupna, i niestety naprawy tego badziewia. Pan przynajmniej gra w otwarte karty, nie to co pewien Pan z ASO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Carfitku piszesz na serio, czy jaja sobie robisz ?

 

pisze całkiem serio , to przecież kawałek plastiku i ma tylko określone zadanie . Kupisz to napewno i o tej samej średnicy , w INTER CARS czy jakimś 1001 drobiazgów tez to będzie . 

 

Właśnie wróciłem z garażu i już ogarnięty temat ,dzięki Carfit , a przy okazji znalazłem nie założony wąż , ten który wskazuję na fotce, i przy okazji zapytam ,czy mogło to mieć związek z błędem w ECU P0171 i szarpaniem podczas przyspieszania?post-7201-0-00371400-1446233015_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy przewód , związany z podciśnieniami i nieszczelnościa jest głownym powodem błędu P0171 , czy ma to wpływ na szarpanie przy przyspieszaniu i tak i nie . Jeśli po podłączeniu wszystkiego dalej szarpie , trzeba szukac dalej przyczyny . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Carfit.  Jak nie ogarnę sam to na szczęście do Ciebie mam blisko. Pozdrawiam.


I wszystko chodzi teraz jak trzeba .W końcu przestał szarpać podczas przyspieszania z niskich obrotów na LPG .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...