Jump to content

Pęknięta złączka od podciśnienia turbo

tedimy99
 Share

Recommended Posts

Witajcie ! Jak w temacie przełamała się złączka na wężyku od sterowania turbiną, taka plastikowa łącząca dwa wężyki te ze zdjęcia . Mogę to dorobić na ten czas zanim kupię oryginał. Czy średnica wewnątrz tego łącznika ma duże znaczenie dla pracy turbiny  ( przeładowanie lub słabe doładowanie)?  Gdyby ktoś miał na zbyciu ten łącznik to chętnie odkupię.post-7201-0-89006400-1446230787_thumb.jpg

Edited by tedimy99

Carfitku piszesz na serio, czy jaja sobie robisz ?

pisze całkiem serio , to przecież kawałek plastiku i ma tylko określone zadanie . Kupisz to napewno i o tej samej średnicy , w INTER CARS czy jakimś 1001 drobiazgów tez to będzie . 

• Upvote 1

Szkoda, że w zoologicznym nie można kupić short- bloku

do gówna zwanego SBD. Nie mam pretensji absolutnie do Pana, Panie Edwinie. Pan naprawia i reanimuje. To Pana praca, a to moja dygresja do kupna, i niestety naprawy tego badziewia. Pan przynajmniej gra w otwarte karty, nie to co pewien Pan z ASO...

Carfitku piszesz na serio, czy jaja sobie robisz ?

pisze całkiem serio , to przecież kawałek plastiku i ma tylko określone zadanie . Kupisz to napewno i o tej samej średnicy , w INTER CARS czy jakimś 1001 drobiazgów tez to będzie . 

Właśnie wróciłem z garażu i już ogarnięty temat ,dzięki Carfit , a przy okazji znalazłem nie założony wąż , ten który wskazuję na fotce, i przy okazji zapytam ,czy mogło to mieć związek z błędem w ECU P0171 i szarpaniem podczas przyspieszania?post-7201-0-00371400-1446233015_thumb.jpg

Kazdy przewód , związany z podciśnieniami i nieszczelnościa jest głownym powodem błędu P0171 , czy ma to wpływ na szarpanie przy przyspieszaniu i tak i nie . Jeśli po podłączeniu wszystkiego dalej szarpie , trzeba szukac dalej przyczyny . 

Dziękuję Carfit.  Jak nie ogarnę sam to na szczęście do Ciebie mam blisko. Pozdrawiam.

I wszystko chodzi teraz jak trzeba .W końcu przestał szarpać podczas przyspieszania z niskich obrotów na LPG .