Skocz do zawartości

Zmiana skrzynki do Forka SG MY03 z reduktorem


piottrus191

Rekomendowane odpowiedzi

Czeka mnie wymiana skrzyni. Znalazłem już tylko o innym oznaczeniu. Przed kupnem chciałbym wiedzieć czy będzie pasowała do mojego autka.

FOREK Z 2003r z reduktorem 125km Obecna skrzynia ma oznaczenia: 

TY755XS3AA

 

A ta na podmianę: 4H - TY754XRBAA - POCHODZI Z FORKA SF

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe żeby skrzynia z imprezy 99 n/a z reduktorem i skrzynia z legacy 2.2 n/a z reduktorem o trochę dłuższych przełożeniach miały w komplecie tylny dyfer o takim samym przełożeniu?Pytam bo jakiś czas temu zmieniłem komplet(w ori padło wisko) ale ten dyfer z legacy trochę wyje  i jeśli to możliwe chciałbym założyć z powrotem ori z imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś mnie w błąd wprowadził. Czyli ta skrzynia z imprezy się nie nada do forka?


A gdybym wymienił także dyfer do tej skrzyni z odpowiednimi przełożeniami? I pytanie. Czy półosie w mojej wersji wchodzą bezpośrednio do skrzyni czy są łączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znajdziesz przełożenia swojej obecnej skrzyni

http://www.gearhack.com//Forums/Automotive/Subaru_Transmission_Chart.files.hidden/Transmission%20ID%20Chart_Public.pdf

W temacie drugiej skrzyni nic nie znalazłem,czy się nadaje do Forka,to trzeba sprawdzić to o czym pisał

 

 

Inne półosie są w tych skrzyniach. Dodatkowo trzeba sprawdzić czy przełożenia są takie same
 

 

 

A czy jest możliwe żeby skrzynia z imprezy 99 n/a z reduktorem i skrzynia z legacy 2.2 n/a z reduktorem o trochę dłuższych przełożeniach miały w komplecie tylny dyfer o takim samym przełożeniu?

Możliwe. 


 

 

A ta na podmianę: 4H - TY754XRBAA - POCHODZI Z FORKA SF

Tu jest skrzynia oznaczona takim numerem,może coś wyczytasz.

 http://opposedforces.com/parts/impreza/en_g11/type_53/

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...