Skocz do zawartości

Kolejna perełka, czyli S207 .


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

Ci Japończycy to strasznie wkurzający naród jest . Taka zabawka i znowu tylko 400 szt i to z kierownicą po niewłaściwej stronie .

 

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,19100444,subaru-wrx-sti-s207-sportowiec-z-krwi-i-kosci.html

Edytowane przez Mark L.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wreszcie widac ze Subaru wzięło się do roboty. Konkurencja ostatnimi czasy doszła nasza kochana markę w pewnych kwestiach i czas był na zmiany. WRX zapowiada sie bardzo milo a Sti z nowym silnikiem i bajerami. Pewnie bedzie ładnie latać po zakrętach. I tu ciekawi mnie gdyż Subaru nie dodało aż tak dużo Nm i km. Mam nadzieje ze wraz z innymi "modami" da wyniki lepsze niż inne marki z podejściem " Dajmy wiecej mocy i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik w S207 to znany w Japonii z poprzednich wersji EJ20 na twinscrollu (z trochę większa moca i NM). Więcej info na: http://www.media.subaru-global.com/en/news/2125
Auto mega i szkoda, że nie dostępne poza JP :( Cena, w porównaniu do cen WRX STI w Polsce bardzo atrakcyjna, bo przy kursie 1JPY - 0,0306 PLN wychodzi ok. 195000 za NBR Challenge Package Yellow Edition.

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bo przy kursie 1JPY - 0,0306 PLN wychodzi ok. 195000 za NBR Challenge Package Yellow Edition.

 

koszty transportu, clo, akcyza, vat...?

Nie chodzi mi o import do Polski, a o cenę dla Japońca ;) Wiecie ile kosztuje WRX STI w JP? Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo przy kursie 1JPY - 0,0306 PLN wychodzi ok. 195000 za NBR Challenge Package Yellow Edition.

koszty transportu, clo, akcyza, vat...?

Nie chodzi mi o import do Polski, a o cenę dla Japońca ;) Wiecie ile kosztuje WRX STI w JP?

 

ile?

 

 

Ładnie mu w tej żółci , fajnie że nie narzucili jakiejś wygórowanej ceny za wersje limitowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

bo przy kursie 1JPY - 0,0306 PLN wychodzi ok. 195000 za NBR Challenge Package Yellow Edition.

 

koszty transportu, clo, akcyza, vat...?
Nie chodzi mi o import do Polski, a o cenę dla Japońca ;) Wiecie ile kosztuje WRX STI w JP?

ile?
Jak bym wiedział, to bym nie pytał ;)

 

 

Ładnie mu w tej żółci , fajnie że nie narzucili jakiejś wygórowanej ceny za wersje limitowaną.

No właśnie o to mi chodzi :)

 

Znacie jakąś stronę z opisem limitowanych wersji od S202 do S207, R205 i tych wszystkich SpecC, Ra-R,RA itd?

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Znacie jakąś stronę z opisem limitowanych wersji od S202 do S207, R205 i tych wszystkich SpecC, Ra-R,RA itd?

 

gryka, polecam ta stronke, masa ciekawej info: http://www.subaru-impreza.de/Sonderserien.htm

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo przy kursie 1JPY - 0,0306 PLN wychodzi ok. 195000 za NBR Challenge Package Yellow Edition.

koszty transportu, clo, akcyza, vat...?

Nie chodzi mi o import do Polski, a o cenę dla Japońca ;) Wiecie ile kosztuje WRX STI w JP?

 

wiemy - zwykły STI kosztuje około 3,8 mln yenów, a s207 NBR ponad 6,3 mln - czyli u nas musiałby kosztować jakieś 300 tys pln minimum - chociaż wróć - silnik 2.0, ergo akcyza mała, czyli coś by tam zeszło z tej ceny, a że STI MY15 ma generalnie na tle reszty Europy zajefajną cenę (nawet po tej złodziejskiej akcyzie) to mogłoby to zażreć u nas fest - zwykłe STI pewnie by się nie sprzedawały :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

bo przy kursie 1JPY - 0,0306 PLN wychodzi ok. 195000 za NBR Challenge Package Yellow Edition.

 

koszty transportu, clo, akcyza, vat...?
Nie chodzi mi o import do Polski, a o cenę dla Japońca ;) Wiecie ile kosztuje WRX STI w JP?

wiemy - zwykły STI kosztuje około 3,8 mln yenów, a s207 NBR ponad 6,3 mln - czyli u nas musiałby kosztować jakieś 300 tys pln minimum - chociaż wróć - silnik 2.0, ergo akcyza mała, czyli coś by tam zeszło z tej ceny, a że STI MY15 ma generalnie na tle reszty Europy zajefajną cenę (nawet po tej złodziejskiej akcyzie) to mogłoby to zażreć u nas fest - zwykłe STI pewnie by się nie sprzedawały :)
Tak samo było w przypadku innych limitowanych(droższych) sti i wszystkie się sprzedały. Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok w tym S207 , nawet ten kolor jajecznicy bym przeżył , tylko ten spojler ……..  :facepalm:  wiem wiem , tradycja "S" 

 

Spojler przychodzi tylko z pakietem "track package" czy jakos tak. Normalnie jest bez spojlera :)

 

Radekk, dobrze, ze Cie tu znowu przywialo ;)

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez spojlera jak dla mnie straszna bida :) Jest za to wycieraczka :) Ten wielki spojler w NBR Challenge Package jest trochę off, ale broni go jednak to, że tak to wychodzi z fabryki :) Dziwi mnie jednak mocno, że Japońce z uporem maniaka nie robią tam więcej mocy - 10% wzrostu w stosunku do standardowego STI to jednak trochę mało - wiem wiem, kupa innych dodatków robi pewnie robotę jeśli chodzi o prowadzenie, czy dynamikę (chociażby wyższy moment przy dużo niższych obrotach), ale zastanawiam się, kiedy oni wreszcie puszczą na drogę (i to też poza Japonią) coś z mocą powiedzmy 400KM... Chociaż oczywiście i standardowe 300 mi wystarcza, żeby mnie nikt nie wyprzedzał - no może poza autostradą :) Ale tu już znowu dotykamy dyskusji o wyższości świąt jednych nad drugimi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

znając życie wszystkie 400 pójdą jak ciepłe bułki

Poszły. Należało składać zamówienia do 28.10. 29.10 zrobiono loterię ( zwycięzcy mają prawo do nabycia auta ).

Spóźniłem się na loterię kilka godzin ... :(  

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...