Jump to content

Impreza GH a pakiet WRX

Pilat
 Share

Recommended Posts

Siema.
Wczoraj zdarzyła mi się nieprzyjemna przygoda i jakiś Pan rozwalił mi zderzak i błotnik :D
Myślałem czy jest sens zamówienie tych części z WRXa. Czy sam "nowszy" przód będzie jakoś wyglądał czy w grę wchodzi tez zmiana progów i tyłu ?
Co o tym myślicie?

Sory, mój błąd. 
Chodziło mi o pakiet sti i czy jest sens zmieniać tylko przedni zderzak i błotniki + ewentualna nakłada na progi. Będzie to jakoś wyglądało w stosunku do gołego tyłu? Jeśli będę chciał w przyszłości zmienić też tył to rozumiem że w grę będą wchodziły też tylne błotniki.
Jeśli nie to czy w przypadku pakietu wrx można kupić same "dokładki" do zderzaka bo gdzieś obiło mi się to o uszy ale nie wiem jak z tym jest.

Nie bardzo rozumiem co miałbym przycinać. Wydaje mi się że przedni zderzak i błotniki wejdą bez przycinania. Co do progów to pewnie też ale nie wiem jak z tyłem.

Może ktoś już przekłada i wie co i jak.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

A jeśli w przypadku pakietu sti serio.trzeba przycinać to w takim razie odpuszczam sobie te wizję i może lepiej skupie się na pakiecie wrx. Dużej różnicy nie ma ale zawsze cos a na forum czytałem że zderzak i błotniki pasują a na progi wystarczą nakładki ale znów pytanie co z tym tyłem :/

Myślałem że znajdę jakąś dobre stronę tej szkody ale robi się ciężko

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

wątpię żeby ktoś robił tak niepotrzebną rzeźbę, to tak samo jakby z hawka NA zrobić S12...

Wkładaj ori graty i będzie spokój, z wrx chyba podchodzą bez większych problemów

Edited by mly96