Skocz do zawartości

IV legacy, terkotanie z tyłu przy skręconych kołach i dodaniu gazu


alcyone

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podczas ostatniej jazdy próbnej LGT w prawym ostrym zakręcie (mała prędkość ~35km/h) byłem świadkiem wyraźnego hałasu/terkotu z lewego tyłu. (siedziałem na tylnej kanapie po lewej stronie). Dźwięk łudząco przypominał przeguby, ale dźwięk ewidentnie z tyłu. Kolejne skręty/zakręty w lewo/prawo  już żadnego dźwięku nie generowały. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak wykierowywałem tyłem w lewą stronę kierownicą, dzisiaj z miejsca parkingowego, to znów miałem odgłos, ale tym razem bardziej głośniejszy i niższy, tak jakby z tyłu. jak jadę i skręcam do przodu to słyszę z przodu, dziwne. o tym że przegub tylni to wiem że mam  do wymiany, i podobno wiskoza, ale co to z przodu?

 

opony pompuje po 2.7 przód i tył

Edytowane przez alcyone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam najbardziej miękkie opony, rainexperty 1, i trochę siadają pod subaru ja sam ważę prawie 120 kilo plus Żona, Dzieci, foteliki i bagaże. na zimę też super miękkie Pirelli carving edge i auto  siada. jak się jeździ po polskich nieutwardzonych drogach to powietrze szybko schodzi, a może to tylko ta zima zmienna...

 

 

boję się jeździć z tym hukiem ,terkotaniem, co dzień tylko jazda na wprost jest cicha.

Edytowane przez alcyone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...