Skocz do zawartości

Dlaczego Mirror Link nie dziala? [rozwiązany]


miras

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj dostałem takiego oto maila od pracownika Subaru:

 

Dzień dobry.

 

Panie Piotrze, możemy i zapraszamy Pana do serwisu, który otrzymał właśnie aktualizację systemu MirrorLink do wersji 1.1.

 

System MirrorLink to przyszłość, którą muszą na szerszą skalę wesprzeć producenci sprzętu (smartfonów). Wtedy też ilość współpracującego oprogramowania będzie większa... z korzyścią dla nas wszystkich. Jestem, zatem bardzo ciekaw Pana odczuć z pierwszych prób, które jak zakładam, po aktualizacji zakończą się sukcesem.

 

Wysyłam kopie tej wiadomości do dealera, u którego zakupił Pan pojazd z prośbą o kontakt i ustalenie dogodnego dla Pana terminu aktualizacji oprogramowania.

 

Dzwoniłem już do dealera i w tym tygodniu będę umówiony na aktualizację :)

 W Technotopie?

 

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oficjalnie telefon musi być certyfikowany do pracy z MirrorLink, czyli tylko te co są na liście.

Info od siostry: Z5 nie ma na liście ale działa ;)

Tzn działa spotify ale już navi tomtom mobile nie. Wieczorem ściągnie sygica i sprawdzi.

Dziękuję za info

Miejmy nadzieję że Sygic będzie działać. Kupuję żonie tel i wolałbym Z5..

BTW używam Sygic i sobie chwalę.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj dostałem takiego oto maila od pracownika Subaru: Dzień dobry. Panie Piotrze, możemy i zapraszamy Pana do serwisu, który otrzymał właśnie aktualizację systemu MirrorLink do wersji 1.1. System MirrorLink to przyszłość, którą muszą na szerszą skalę wesprzeć producenci sprzętu (smartfonów). Wtedy też ilość współpracującego oprogramowania będzie większa... z korzyścią dla nas wszystkich. Jestem, zatem bardzo ciekaw Pana odczuć z pierwszych prób, które jak zakładam, po aktualizacji zakończą się sukcesem. Wysyłam kopie tej wiadomości do dealera, u którego zakupił Pan pojazd z prośbą o kontakt i ustalenie dogodnego dla Pana terminu aktualizacji oprogramowania. Dzwoniłem już do dealera i w tym tygodniu będę umówiony na aktualizację :)

 

Autor treści przyznaje się bez bicia... :D  i tak, Technotop już przygotowuje sobie pliki do wgrania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z5 raport na szybko

dziala spotify, sygic, email, glosowy sms

nie dziala tomtom, whatsapp, tapatalk

tomtom sie uruchamia ale przy ruchu auta zamraza sie

moze siostra nie zna wszystkich ustawien

no i polaczenie tylko kablem bo przez bt nie dziala

tez nie wie dlaczego

 

Tapniete z xperii

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i polaczenie tylko kablem bo przez bt nie dziala tez nie wie dlaczego

Praca na samej baterii (tj. bez zasilania z USB) przy tak intensywnej wymianie danych nie potrwałaby długo. :(

 

 

są kable z możliwością podpięcia ładowarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że wszystkie ASO Subaru otrzymały dostęp do aktualizacji oprogramowania systemów AVN wprowadzającej funkcję MirrorLink w wersji 1.1.

Certyfikowane telefony oraz aplikacje znajdą Państwo pod linkami poniżej

 

http://www.mirrorlink.com/apps

 

http://www.mirrorlink.com/phones

 

W załączniku - krótka instrukcja uzyskania połączenia MirrorLink.

 

PS.

Jednocześnie zaznaczamy, że osobna poprawka likwidująca problem "gubienia" stacji radiowych jest również dostępna w każdej ASO Subaru.

 

Prosimy o kontakt z ASO Subaru w celu umówienia się na termin wgrania aktualizacji.

 

 

 

 

 

 

ML_Training Noth America.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest dostępna kompilacja 228 która usuwa bugi

u mnie w z3 jest 23.4.A.1.264 chyba najnowsza na telefony Sony. Troche to smieszne zebym musial rootowac telefon tracac przy tym gwarancje zebym mogl korzystac z mirrorlinka. Nigdy wiecej Sony - mam z tym szitem same problemy, juz 2 razy wymieniali mi go na gwarancji ( raz wodoszczelny  telefon sie utopil, drugi samoistnie przestal dzialac czekam az obecny wyzionie ducha :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm 264 to wersja z grudnia z latka bezpieczenstwa nic nowego

a juz wersja 232 international miala poprawki miedzy innymi 228

nie wiem jak to dziala na roocie

moze wroc do stocku i wgraj od nowa przez companion i przetestuj

btw ja z sony jestem zadowolony mialem z teraz z5 i jest bardzo ok

 

Tapniete z xperii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...