Jump to content

Demontaż spojlera Impreza GF


dexter4127
 Share

Recommended Posts

Cześć,
Mam problem ze zdemontowaniem, dolnego spojlera z klapy bagażnika. Dwie skrajne śruby wykręciłem bez problemu, jednak nie mogę sobie poradzić z środkowym mocowaniem. Ma ktoś z Was jakiś patent, na zdjęcie tego ustrojstwa? Będę wdzięczny za jakieś wskazówki. ;)

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest pośrodku jakaś czarna, plastikowa wypustka, która trzyma to w kupie. Małe japońskie rączki by pewnie pomogły w rozwikłaniu tego problemu, ale ja takich nie mam i nie chce nic popsuć, bo właśnie nabyłem klapę na dawcę spojlerów. :D

Edyta: literówka


Okej, odrobina siły i samozaparcia wystarczyła żeby zdemontować, tę podstawkę pod piwo. Co się okazało, trzymała go taka plastykowa pierdółka założona na środkowy "pilot", a także był bonusowo podklejony.
Nie ma sensu tworzyć dodatkowego wątku, więc zapytam tutaj o kwestię montażu górnego spojlera. Czy muszę kleić do szyby te blachy do których jest przykręcany, czy wystarczy przykleić sam spojler? Kwestia czysto praktyczna, bo i tu i tu należy kleić, ale może fabryczne zastosowanie jest lepsze?
Zapytam jeszcze o rodzaj kleju. Czy zastosować klej jaki się stosuje do montażu szyb samochodowych, czy może wystarczy jakiś "wszystkoklejący" klej montażowy Soudala?

Edited by dexter4127
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...