Skocz do zawartości

Demontaż spojlera Impreza GF


dexter4127

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam problem ze zdemontowaniem, dolnego spojlera z klapy bagażnika. Dwie skrajne śruby wykręciłem bez problemu, jednak nie mogę sobie poradzić z środkowym mocowaniem. Ma ktoś z Was jakiś patent, na zdjęcie tego ustrojstwa? Będę wdzięczny za jakieś wskazówki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest pośrodku jakaś czarna, plastikowa wypustka, która trzyma to w kupie. Małe japońskie rączki by pewnie pomogły w rozwikłaniu tego problemu, ale ja takich nie mam i nie chce nic popsuć, bo właśnie nabyłem klapę na dawcę spojlerów. :D

Edyta: literówka


Okej, odrobina siły i samozaparcia wystarczyła żeby zdemontować, tę podstawkę pod piwo. Co się okazało, trzymała go taka plastykowa pierdółka założona na środkowy "pilot", a także był bonusowo podklejony.
Nie ma sensu tworzyć dodatkowego wątku, więc zapytam tutaj o kwestię montażu górnego spojlera. Czy muszę kleić do szyby te blachy do których jest przykręcany, czy wystarczy przykleić sam spojler? Kwestia czysto praktyczna, bo i tu i tu należy kleić, ale może fabryczne zastosowanie jest lepsze?
Zapytam jeszcze o rodzaj kleju. Czy zastosować klej jaki się stosuje do montażu szyb samochodowych, czy może wystarczy jakiś "wszystkoklejący" klej montażowy Soudala?

Edytowane przez dexter4127
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...