Skocz do zawartości

Wymiana przedniej lampy - Legacy 2006


raph

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Macieja87 napisał:

Szukam lamp do mojego Legacy.

Natknąłem się na reflektor w wersji amerykańskiej (zamiennik), czy orientuje się ktoś czy to pasuje P&P, czy występują jakieś różnice po za wizualnymi?

Ewentualnie wie ktoś gdzie można dostać zamienniki?

W US lampy są symetryczne (lustra są takie same w prawym i lewym reflektorze). W EU taka lampa nie przejdzie (nie powinna) przeglądu technicznego. Używając ją, będziesz oślepiał kierowców jadących z naprzeciwka. Nie nadają się do przeszczepu w warunkach EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Macieja87 napisał:

Okej, dzięki. Sprzedawca nie raczył odpisać.

Czy do tego modelu nie występuje w ogóle zamiennik? Przecież 1577 zł  za sztukę nowej lampy to trochę przesada, biorąc pod uwagę wiek i wartość auta

Zamienników chyba brak. Szukaj używanej EU lub regeneruj własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że można zregenerować lecz jak widać w profilu nie żyje w Polsce więc takiej możliwości nie mam :-( myślałem nad używką lecz z dwojga złego zawsze lepiej kupić nowy zamiennik niż zaliczyć wtopę z używanymi, bo nigdy nie wiadomo na co się trafi, a światła w tym modelu subaru nie należą do najlepszych...

Dziwne że żaden producent nie zrobił zamienników :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Macieja87 napisał:

Czytałem, że można zregenerować lecz jak widać w profilu nie żyje w Polsce więc takiej możliwości nie mam :-( myślałem nad używką lecz z dwojga złego zawsze lepiej kupić nowy zamiennik niż zaliczyć wtopę z używanymi, bo nigdy nie wiadomo na co się trafi, a światła w tym modelu subaru nie należą do najlepszych...

Dziwne że żaden producent nie zrobił zamienników :-( 

Nie ma znaczenia, że nie mieszkasz w Polsce. Jeżeli lampy są całe, a jedynie wypalone odbłyśniki i  zmatowiały klosz, to najlepszym rozwiązaniem będzie ich wysyłka szybkim kurierem i po wcześniejszym uzgodnieniu będziesz je miał w ciągu tygodnia. Będą działać jak nowe, nie będzie problemów z niedopasowaniem (co często ma miejsce w słabej jakości zamiennikach różnych części).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...