Jump to content

New Legacy - premiera 17 października 2015

Kapitalista
 Share

Recommended Posts

Październik jest miesiącem premier dla Subaru;)

17.10.2015 - New Legacy (ciekawe czy bedzie sprzedawane w Europie?)

29.10.2105 - New Forester (Facelifting)

29.10.2015 - New XV (Facelifting)

29.10.2015 - New XV Hybrid

Edited by Kapitalista

No właśnie, przecież najnowsze Legacy jest sprzedawane w USA, może więc chodzi o premierę na rynku europejskim? oby, bo z chęcią bym takiego przytulił, zwłaszcza po tym, jak Levorg niestety okazał się za mały - duży prześwit OBK niekoniecznie jest mi potrzebny...

No właśnie, przecież najnowsze Legacy jest sprzedawane w USA, może więc chodzi o premierę na rynku europejskim? oby, bo z chęcią bym takiego przytulił, zwłaszcza po tym, jak Levorg niestety okazał się za mały - duży prześwit OBK niekoniecznie jest mi potrzebny...

z oficjalnych informacji od Sz.Dyrekcji wynika, że nie ma nawet planów wprowadzenia Legacy na rynek EU.

jakos troszke za wczesnie na lift... :huh:

może to taki sam lift jak w Forku XT 14 vs. 15 :)

Marketing czyni cuda :)

z oficjalnych informacji od Sz.Dyrekcji wynika, że nie ma nawet planów wprowadzenia Legacy na rynek EU.

wiem :( ale może FHI jednak zmieni zdanie w przyszłości :unsure:

może to taki sam lift jak w Forku XT 14 vs. 15 :)

oj tam, zmiany były i to się liczy :P

no wlasnie to jest najgorsze bo tak oto nie ma w ofercie Subaru auta dla mnie. OBK za krowiasty, Forek za wysoki, Levorg jednak za maly (z tym silnikiem) Jak wsiadam do Legacy to wiem co mam a moze jednak Skoda Oktavia RS 4 x 4  :)

Edited by haubi65

no wlasnie to jest najgorsze bo tak oto nie ma w ofercie Subaru auta dla mnie. OBK za krowiasty, Forek za wysoki, Levorg jednak za maly (z tym silnikiem) Jak wsiadam do Legacy to wiem co mam a moze jednak Skoda Oktavia RS 4 x 4  :)

Już na Ciebie czekają  http://forum.octaviaclub.pl/portal.php :twisted:

RS nie ma w wersji 4x4

już ma ale tylko w połączeniu z TDI

http://superauto24.se.pl/nowosci/skoda-octavia-rs-tdi-z-napedem-4x4-wkrotce-trafi-do-oferty_688052.html

w szwajcarskim konfiguratorze są już ceny

http://www.skoda.ch/mini-apps/pages/cc.aspx

39 390 CHF za RS TDI kombi 4x4 DSG + dodatki

Levorg w max wersji z cennika subaru.ch kosztuje 37.700.– CHF

Edited by ketivv

• 1 month later...

nie ma w ofercie Subaru auta dla mnie.

Mam dokładnie takie samo uczucie. Obecnym Legasiem planuję pojeździć jeszcze z półtora roku i chciałbym zmienić na MY15 H6. Może do tego czasu coś się ruszy w temacie. Nie uśmiech mi się sprowadzanie ze stanów i bujanie się z milami i farenhajtami :(

nie ma w ofercie Subaru auta dla mnie.

Mam dokładnie takie samo uczucie. Obecnym Legasiem planuję pojeździć jeszcze z półtora roku i chciałbym zmienić na MY15 H6. Może do tego czasu coś się ruszy w temacie. Nie uśmiech mi się sprowadzanie ze stanów i bujanie się z milami i farenhajtami :(

Z takiego samego powodu moi rodzice jeżdżą Mazdą 6. Rozkochałem całą rodzinę w Subaru, ale brak normalnego sedana i kombi przesądził o przejściu do konkurencji. Gdyby Levorg pojawił się pół roku wcześniej to może byłoby to do uratowania.

Mazda to piękne auto w środku i na zewnątrz, ale znajomi nacieszyli się przez miesiąc i zniknęło.

Porównaliśmy wcześniej te ich nową Mazdę (najmocniejsza i najbogatsza wersja) do mojego LGT i osiągi tej Mazdy i wyciszenie wnętrza, a zwłaszcza silnika to nieporozumienie.

Zatem niezwłocznie po otrzymaniu odszkodowania znajomi kupili..... Forka XT, hehe.

W tym miejscu należy ponownie skrytykować FHI za brak w Europie Legacy oraz mocnego silnika w Outbacku.

Ja w 2012/2013 szukałem swojego LGT przez prawie rok i w końcu znalazłem w Niemczech, ale domyślam się, że normalni ludzie nie mają aż takiej sympatii i cierpliwości do marki.....

Edited by Bosman

Dobrze ze to tez zauwazyles bo wszscy tu ohy ahy na ta mazda a to nic specjalnego.

W srodku wielkosci Levorga oraz wyciszenie podobne. Levorg za to jezdzi o wiele fajniej. Wiem bo jezdzilem okolo 130 km. Wersja 2,2 D AWD

Mazda to piękne auto w środku i na zewnątrz, ale znajomi nacieszyli się przez miesiąc i zniknęło.

Porównaliśmy wcześniej te ich nową Mazdę (najmocniejsza i najbogatsza wersja) do mojego LGT i osiągi tej Mazdy i wyciszenie wnętrza, a zwłaszcza silnika to nieporozumienie.

Zatem niezwłocznie po otrzymaniu odszkodowania znajomi kupili..... Forka XT, hehe.

Zgadza się ale po liftingu Mazdy 6, wyeliminowano hałasy. Co do wyglądu na zewnątrz i w środku to Subaru nie ma podejścia niestety...