Skocz do zawartości

New Legacy - premiera 17 października 2015


Kapitalista

Rekomendowane odpowiedzi

Październik jest miesiącem premier dla Subaru;)

 

17.10.2015 - New Legacy (ciekawe czy bedzie sprzedawane w Europie?)

29.10.2105 - New Forester (Facelifting)

29.10.2015 - New XV (Facelifting)

29.10.2015 - New XV Hybrid

Edytowane przez Kapitalista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecne legacy nie jest takie stare ...moze lift

 

The sixth generation of the Subaru Legacy made its debut at the 2014 Chicago Auto Show, and went into production for the 2015 model year.

 

jakos troszke za wczesnie na lift... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przecież najnowsze Legacy jest sprzedawane w USA, może więc chodzi o premierę na rynku europejskim? oby, bo z chęcią bym takiego przytulił, zwłaszcza po tym, jak Levorg niestety okazał się za mały - duży prześwit OBK niekoniecznie jest mi potrzebny...

 

 

z oficjalnych informacji od Sz.Dyrekcji wynika, że nie ma nawet planów wprowadzenia Legacy na rynek EU.

 

 

jakos troszke za wczesnie na lift... :huh:

 

może to taki sam lift jak w Forku XT 14 vs. 15 :)

Marketing czyni cuda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oficjalnych informacji od Sz.Dyrekcji wynika, że nie ma nawet planów wprowadzenia Legacy na rynek EU.

 

 

 

 

no wlasnie to jest najgorsze bo tak oto nie ma w ofercie Subaru auta dla mnie. OBK za krowiasty, Forek za wysoki, Levorg jednak za maly (z tym silnikiem) Jak wsiadam do Legacy to wiem co mam a moze jednak Skoda Oktavia RS 4 x 4  :)

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z oficjalnych informacji od Sz.Dyrekcji wynika, że nie ma nawet planów wprowadzenia Legacy na rynek EU.

 

 

 

 

no wlasnie to jest najgorsze bo tak oto nie ma w ofercie Subaru auta dla mnie. OBK za krowiasty, Forek za wysoki, Levorg jednak za maly (z tym silnikiem) Jak wsiadam do Legacy to wiem co mam a moze jednak Skoda Oktavia RS 4 x 4  :)

 

Już na Ciebie czekają  http://forum.octaviaclub.pl/portal.php :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS nie ma w wersji 4x4

 

już ma ale tylko w połączeniu z TDI

 

http://superauto24.se.pl/nowosci/skoda-octavia-rs-tdi-z-napedem-4x4-wkrotce-trafi-do-oferty_688052.html

 

w szwajcarskim konfiguratorze są już ceny

http://www.skoda.ch/mini-apps/pages/cc.aspx

 

39 390 CHF za RS TDI kombi 4x4 DSG + dodatki

 

Levorg w max wersji z cennika subaru.ch kosztuje 37.700.– CHF

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

nie ma w ofercie Subaru auta dla mnie.
 

 

Mam dokładnie takie samo uczucie. Obecnym Legasiem planuję pojeździć jeszcze z półtora roku i chciałbym zmienić na MY15 H6. Może do tego czasu coś się ruszy w temacie. Nie uśmiech mi się sprowadzanie ze stanów i bujanie się z milami i farenhajtami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie ma w ofercie Subaru auta dla mnie.
 

 

Mam dokładnie takie samo uczucie. Obecnym Legasiem planuję pojeździć jeszcze z półtora roku i chciałbym zmienić na MY15 H6. Może do tego czasu coś się ruszy w temacie. Nie uśmiech mi się sprowadzanie ze stanów i bujanie się z milami i farenhajtami :(

 

 

Z takiego samego powodu moi rodzice jeżdżą Mazdą 6. Rozkochałem całą rodzinę w Subaru, ale brak normalnego sedana i kombi przesądził o przejściu do konkurencji. Gdyby Levorg pojawił się pół roku wcześniej to może byłoby to do uratowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda to piękne auto w środku i na zewnątrz, ale znajomi nacieszyli się przez miesiąc i zniknęło.

Porównaliśmy wcześniej te ich nową Mazdę (najmocniejsza i najbogatsza wersja) do mojego LGT i osiągi tej Mazdy i wyciszenie wnętrza, a zwłaszcza silnika to nieporozumienie.

 

Zatem niezwłocznie po otrzymaniu odszkodowania znajomi kupili..... Forka XT, hehe.

 

W tym miejscu należy ponownie skrytykować FHI za brak w Europie Legacy oraz mocnego silnika w Outbacku.

Ja w 2012/2013 szukałem swojego LGT przez prawie rok i w końcu znalazłem w Niemczech, ale domyślam się, że normalni ludzie nie mają aż takiej sympatii i cierpliwości do marki.....

Edytowane przez Bosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze to tez zauwazyles bo wszscy tu ohy ahy na ta mazda a to nic specjalnego.

W srodku wielkosci Levorga oraz wyciszenie podobne. Levorg za to jezdzi o wiele fajniej. Wiem bo jezdzilem okolo 130 km. Wersja 2,2 D AWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda to piękne auto w środku i na zewnątrz, ale znajomi nacieszyli się przez miesiąc i zniknęło.

Porównaliśmy wcześniej te ich nową Mazdę (najmocniejsza i najbogatsza wersja) do mojego LGT i osiągi tej Mazdy i wyciszenie wnętrza, a zwłaszcza silnika to nieporozumienie.

 

Zatem niezwłocznie po otrzymaniu odszkodowania znajomi kupili..... Forka XT, hehe.

 

Zgadza się ale po liftingu Mazdy 6, wyeliminowano hałasy. Co do wyglądu na zewnątrz i w środku to Subaru nie ma podejścia niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...