Jump to content

Demontaż konsoli/obudowy wokół biegów SH

Recommended Posts

Nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji lub tutoriala demontażu deski rozdzielczej, a dokladnie plastiku wokół biegów. Chcę go pomalowa. Czy któryś z forumowiczów juz go zdejmował? Od czego sie za to zabrać ?

post-21513-1444504425,9952_thumb.jpg

malowanie super sprawa, u mnie też są te elementy poobijane, aż szok że te miejsca są tak podatne na zarysowania/wgniecenia. podłokietniki w przednich drzwiach praktycznie w 9/10 "dostają" metalowymi końcówkami pasów bezpieczeństwa przy odpinaniu, poważnie rozważałem oklejenie tych elementów.

tak wygląda u mnie po 110k km:

http://imgur.com/a/kRbg7

pozostałe elementy są w stanie całkiem dobrym

PS. kolor chociaż mogłeś dobrać lepszy, tam by pasował gunmetal grey albo grafit.

Edited by cOijN

U mnie przy 140 t.km. w miejscu gdzie się łapie żeby zamknąć drzwi kierowcy lakier był wytarty do podkładu. 

Użyłem bardzo ładnego lakieru z brokatem. Jest trochę ciemniejszy od oryginału, ale nie wygląda kiczowato :)

Koszt w Casto 30zł. Starczyło na 3 warstwy podłokietników i jedną warstwę obudowy biegów. Dzisiaj muszę dokupić jeszcze jedną puszkę :)  + 2 warstwy bezbarwnego bodajże Duplicolor.

To ten drugi od prawej. Jak już wszystko zmontuję to wrzucę lepsze zdjęcia.

post-21513-0-86567300-1444628987_thumb.jpg

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

@Bartig,

W jaki sposób zdjąć podłokietniki drzwi? Odkręcić śrubę pod zaślepką i pociągnąć?

Znalazłem film instruktażowy:

Edited by Batik
  • Upvote 1